Recommend this website:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotels - pensions - reservations

Regions

Quick links

Most searched

Partners

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Contact

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call center - reservations:
(+420) 222 532 534

Share

Stats

Accommodation RužomberokApartmán & Štúdio Elena *

Apartmán & Štúdio Elena Apartmán & Štúdio Elena accommodation Ružomberok
We offer an accommodation in a private house with separated lockable entry, on the ground floor of a family house with a large garden with fruit trees, in a quiet marginal part of the town, on the hill, by the wood. There is a wonderful view on the town and mountains Small & Big Fatra, Chočské Hills and West Tatras.

Apartmánový dom Fatrapark ***

Apartmánový dom Fatrapark Apartmánový dom Fatrapark accommodation Ružomberok
Ruzomberok Fatrapark Apartments are located in an exclusive area, just 100 meters from the gondola lift, right in the center, which makes these attractive apartments all within a few yards from the longest artificial snow slopes to the Slovak Republic. Apartments Fatrapark Ruzomberok ACCOMMODATION Ruzomberok Fatrapark Apartments offer luxuriously comfortable accommodation in the nature of the National Park Velka Fatra.

Motel Ranč ***

Motel Ranč Motel Ranč accommodation Ružomberok
Ranch Motel is located near Ruzomberok mottorway Bratislava - Kosice. It is the gateway to Ruzomberok in the direction of Žilina. It is located in the historic village Cernova a local part of Ruzomberok. Town Ruzomberok is situated in the heart of Liptov in a picturesque setting where the mountains meet Liptovske basin with Chočskými Hills, the Great Fatra and Low Tatras.

Apartmán Hrabovo - Helena 5 ***

Apartmán Hrabovo - Helena 5 Apartmán Hrabovo - Helena 5 accommodation Ružomberok
Útulný apartmán Helena 5 Vám ponúka nadštandardné ubytovanie priamo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Apartmán sa nachádza vo Vile Helena len 50 metrov od údolnej stanice kabínkovej lanovky!!! Vybavenie: izba s manželskou posteľou, TV, kuchynský kút s vybavením (riad, konvica, chladnička, varná doska,...), kúpeľňa so sprchou a WC, miestnosť na odloženie lyží. Možnosť ubytovania pre dve dospelé osoby a dieťa do 6 rokov (bez lôžka, prípadne v postielke).