Recomendar esta página:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hoteles - Reservas

Región

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Información de Contacto

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call center - reservas:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Estadística

Alojamiento Veľká LomnicaLuxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** alojamiento Veľká Lomnica
Hotel Internacional en Velka Lomnica está situado en un entorno tranquilo y agradable, con vistas a los Altos Tatras. El Hotel Internacional se encuentra a 14 km de Poprad y 7 km de las pistas de esquí y rutas de senderismo en Tatranska Lomnica. International Hotel Velka Lomnica Vivienda Hotel Internacional ofrece una suite y 28 habitaciones dobles muy confortables.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras alojamiento Veľká Lomnica
Pensiones Tatras tiene una excelente ubicación en la región de las montañas Tatra. El área circundante es rica en monumentos históricos y el folclore.Velka Lomnica Tatras pensiones Alojamiento:Pensiones ofrece un cómodo alojamiento en habitaciones dobles o apartamentos espaciosos con cocina y con vistas al hermoso panorama de los Altos Tatras. Cada habitación tiene su propio cuarto de baño.

Apartmán Lomnica C12 ****

Apartmán Lomnica C12 alojamiento Veľká Lomnica
Ak vás tieto obrázky zaujali, neváhajte a doprajte si pobyt v našom apartmáne v príjemnom prostredí za sympatickú cenu v rezorte Apartmány Veľká Lomnica.Náš apartmán sa nachádza v tomto komplexe a poskytuje luxusné dvojizbové ubytovanie s výhľadom na končiare Vysokých Tatier.