Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica okres Revúca
okres Banská Štiavnica okres Rimavská Sobota
okres Brezno okres Veľký Krtíš
okres Detva okres Zvolen
okres Krupina okres Žarnovica
okres Lučenec okres Žiar nad Hronom
okres Poltár


APARTMAN***REVUCA ***

APARTMAN***REVUCA APARTMAN***REVUCA ubytování Revúca
Len za 12 € /os. !!! máte k dispozícii  pre seba novozariadený priestranný slnečný 3-izbový byt s parkoviskom pred vchodom, kuchyňou, kúpeľňou  a samostatným WC . TV, wifi, mikrovlnka,chladnička s mraziakom, varná konvica  sú samozrejmosťou. Od  centra mesta je byt vzdialený cca 5 min. chôdzou. V  blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby okresného mesta.

Apartmánový dom - Tále

Apartmánový dom - Tále Apartmánový dom - Tále ubytování Bystrá
Nabízíme pronájem 2-pokojového apartmánu s terasou. Moderně, vkusně zařízený. Kapacita: 4 osoby.

Hotel Arcade ***

Hotel Arcade Hotel Arcade ubytování Banská Bystrica
Tříhvězdičkový hotel Arcade se nachází v centru města Banská Bystrica na náměstí SNP. Poloha hotelu Vám zaručuje jedinečnou možnost bydlet přímo v centru společenského a kulturního života Banské Bystrice. Historická budova byla původně postavena v roce 1576 a dnes je kompletně zrekonstruována tak, že původní vzhled budovy je zachován, ale uvnitř objektu je vybudován zcela nový hotel odpovídající dnešním vysokým požadavkům.

Hotel Dixon ****

Hotel Dixon Hotel Dixon ubytování Banská Bystrica
Hotel Dixon v Banské Bystrici je nově vybudovaný hotel obklopen zelení a lesoparkem a nachází se v klidové zóně města, při letním koupališti a sportovně-rekreačním areálu. Vybavení hotelu Dixon v Banské Bystrici a kvalifikovaný personál zaručují poskytování kvalitních služeb dle přání klienta. Hotel DIXON v Banské Bystrici ubytováníHotel DIXON v Banské Bystrici nabízí komfortní ubytování v 107 pokojích a klimatizovaných apartmánech s

Hotel Flóra ***

Hotel Flóra Hotel Flóra ubytování Dudince
Hotel FLÓRA sa nachádza v okrajovej časti kúpeľnej zóny mesta Dudince, v blízkosti Aquaparku s toboganmi a bazénom s minerálnou vodou. Poskytuje ubytovanie v jedno a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii voľne prístupný hotelový bazén (28°C) s letnou terasou a lehátkami. Súčasťou bazéna je sedací bazénik s 36 °C teplou vodou. V bazénovom komplexe máte taktiež možnosť saunovania, klasickej masáže ako aj whirlpool.

Hotel Kaskády ****

Hotel Kaskády Hotel Kaskády ubytování Sielnica
Hosté mají k dispozici 5 samostatně vybudovaných apartmánových domů v areálu Kaskády v obci Sielnica zařízených stylovým nábytkem s atmosférou domova, vhodné zejména pro hosty, kteří upřednostňují soukromí, ale zároveň mají po ruce všechny služby, které pobyt jistě zpříjemní. Hotel Kaskády Ubytování Sielnica:Kapacita hotelu Kaskády v obci Sielnica je 162 lůžek v 89 moderně zařízených klimatizovaných pokojích.

Hotel LUX ***

Hotel LUX Hotel LUX ubytování Banská Bystrica
  Hotel Lux Bánská Bystrica má již 40 letou tradici a od té doby patří mezi místa, kde se setkávají lidé z různých sfér. Hotel Lux Bánská Bystrica se pro mnohé stal druhým domovem. Hotel Lux nabízí kvalitní personál a osobní přístup k hostům, kteří se díky tomu rádi vracejí zpět. Hotel Lux Bánská Bystrica UBYTOVÁNÍHotel Lux Bánská Bystrica nabízí k ubytování 76 pokojů kategorie Standard, 45 pokojů kategorie Business, 6 Apartmánů a 1 Apartmán