Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Bratislavský kraj
okres Bratislava okres Pezinok
okres Malacky okres Senec


APARTMENTS - VILLA IVICA ***

APARTMENTS - VILLA IVICA APARTMENTS - VILLA IVICA ubytování Bratislava
Apartment Pension/House IVICA*** nabízí komfortní a cenově výhodné ubytování v tichém prostředí obce Marianka, která je vzdálena jen 10 minut autem od centra Bratislavy. Obec Marianka má ideální polohu nejen pro dovolenkové pobyty, ale i pro ty, kteří navštěvují hlavní město pracovně a chtějí přenocovat na úrovni, za rozumné peníze a v klidném prostředí.

ARCADIA Hotel***** *****

ARCADIA Hotel***** ARCADIA Hotel***** ubytování Bratislava
Hotel Arcadia je prvým 5*hotelom v Bratislave a jediným reprezentantom prestížneho hotelového zoskupenia The Leading Hotels of the World na Slovensku. Čarovný boutique hotel Arcadia je situovaný priamo v srdci historického Starého mesta, v tesnej blízkosti všetkých známych bratislavkých pamiatok, akými sú Slovenské národné divadlo, Reduta, korunovačný Dóm sv. Martina, Primaciálny palác, Mirbachov Palác, Michalská veža či Stará Radnica.

Art Hotel Kaštieľ**** ****

Art Hotel Kaštieľ**** Art Hotel Kaštieľ**** ubytování Tomášov
Art Hotel Kaštieľ vznikol pred 250 rokmi ako vidiecke šľachtické sídlo. Trojkrídlový kaštieľ s čestným nádvorím vystaval na okraji dedinky Fél, dnes Tomášovo, na vyvýšenine nazývanej Majorháza – Statok, dvíhajúcej sa uprostred žírnej nížiny obklopenej lužným lesom a meandrujúcim riečiskom Malého Dunaja. Súčasťou kaštieľa sa stal rozsiahly krajinársky park, ktorý vznikol z lužného lesa a dodnes ho obklopuje.

Botel Gracia ***

Botel Gracia Botel Gracia ubytování Bratislava
Botel Gracia Bratislava je atypické hotelové zařízení v centru hlavního města Slovenska. Botel na Dunaji kotví přímo naproti Slovenské národní galerii nedaleko Nového mostu a panorama výhledu z lodi dotváří Bratislavský hrad. Z Botelu Gracie Bratislava jste v centru historického jádra za 3 minuty chůze. Botel Gracia je ideální pro rekreační odpočinek, ale i pro ubytování obchodních cestujících.

Holiday Village ***

Holiday Village Holiday Village ubytování Senec
Apartmánové domky Holiday Village*** se nachází na "Slnečných jazerách - sever v Senci", 20 km od hlavního města Bratislava. Dominantou města Senec jsou "Slnečné jazerá" - krásné vodní plochy s pěknou okolní přírodou.Apartmánové domky Holiday Village v Senci ubytováníApartmánové domky Holiday Village v Senci poskytují ubytování v apartmánech pro 2 až 4 osoby.

Hostel PETIT **

Hostel PETIT Hostel PETIT ubytování Bratislava
Hostel PETIT má vynikající polohu nacházející se v absolutním centru Bratislavy. V blízkosti je mnoho restaurací, obchodů, památek a muzeí. Ubytování má výbornou dostupnost MHD, jen 2 zastávky od Hlavního vlakového nádraží a 4 od autobusového nádraží Mlynské Nivy. Hostel je doporučován hostům, kteří přicházejí do Bratislavy služebně, za kulturou či památkami i rodinám s dětmi.

Hotel AGATKA Bratislava ****

Hotel AGATKA Bratislava Hotel AGATKA Bratislava ubytování Bratislava
Hotel Kamila Bratislava se nachází na okraji Bratislavy s výhledem na Malé Karpaty v těsné blízkosti přírodní rezervace Šúrsky prales. Hotel Kamila Bratislava sídlí v budově neoklasické mysliveckého zámečku ze 17. století.Hotel Kamila Bratislava UBYTOVÁNÍHotel Kamila Bratislava nabízí svým klientům pohodlné ubytování v 27 pokojích a apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 52 lůžek.

Hotel Antares ****

Hotel Antares Hotel Antares ubytování Bratislava
Hotel Antares je součástí hotelového řetězce Best Western. Hotel Antares patří mezi nejmodernější čtyřhvězdičkové hotely v Bratislavě. Nachází se v rezidenční čtvrti města, v blízkosti Bratislavského hradu. Best Western hotel Antares Bratislava ubytováníHotel Antares  nabízí ubytování v 8 jednolůžkových a 16 dvoulůžkových pokojů a dvou apartmánech..

Hotel Barónka ****

Hotel Barónka Hotel Barónka ubytování Bratislava
Hotel  Barónka se nachází ve východní části Bratislavy  v  Rači v malebném prostředí na úpatí Malých Karpat. Hotel Barónka je moderní čtyřhvězdičkový hotel nabízející svým hostům nejkvalitnějších a cenově nejvýhodnějších ubytováni v Bratislavě. Hotel Barónka Bratislava UBYTOVÁNÍHotel  Barónka nabízí svým hostům kvalitní ubytování ve 116 pokojích s celkovou kapacitou 238 lůžek.

Hotel Blue ***

Hotel Blue Hotel Blue ubytování Bratislava
Business hotel Blue se nachází v Bratislavě v blízkosti nákupního centra Polus City Center s výbornou dostupností do centra Bratislavy. Komfortně a moderně zařízené hotelové pokoje jsou klimatizované systémem chlazených stropů. Hotelová restaurace nabízí nápadité menu inspirované francouzskou kuchyní. Široká nabídka služeb pro business klientelu je samozřejmostí.