Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Nitriansky kraj
okres Komárno okres Šaľa
okres Levice okres Topoľčany
okres Nitra okres Zlaté Moravce
okres Nové Zámky


City hotel Nitra ***

City hotel Nitra City hotel Nitra ubytování Nitra
Nově postavený hotel City se nachází přímo v centru města Nitry (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu.Hotel City Nitra ubytováníHotel City v Nitře nabízí 19 dvoulůžkových pokojů (některé i s balkony), včetně 2 apartmánů a 5 jednolůžkových LUX pokojů s manželskou postelí, které Vám svým komfortním zařízením poskytnou pocit domova a soukromí.

Duna penzión

Duna penzión Duna penzión ubytování Komárno
Objekt penziónu sa nachádza v historickom centre mesta Komárna, v tesnej blízkosti NámestiaGen. Klapku, kde sa nachádza historická budova Dôstojnícky pavilón s amfiteátrom pre kultúrneakcie a novovybudovaného turisticko-obchodného centra - Nádvorie Európy.

Hotel Nitra

Hotel Nitra Hotel Nitra ubytování Nitra
Hotel Nitra je správná volba pro návštěvníky Nitry, kteří hledají vhodný poměr ubytování a ceny. Nachází se na Novozámocká ulici, pouhých pět minut jízdy autem z centra města.

Château Appony ****

Château Appony Château Appony ubytování Oponice
Chateau Appony v Oponici sídlí v renesanční vile ze 16. století na poklidném místě v obci Oponice, 20 km od Nitry. Hotel Château Appony v Oponici získal ocenění jako kulturní památka roku 2010. Hotel obklopuje upravený park v anglickém stylu, kde roste také jinan dvoulaločný. Výtažky z tohoto stromu se používají v místní aromaterapeutické sauně. Hosté si mohou také zahrát tenis na hotelových kurtech.

Penita Pension ***

Penita Pension Penita Pension ubytování Komárno
Moderní ubytovací zařízení situované v tichém prostředí přímo v historickém centru města. Kvalitní ubytování Vám poskytneme ve třech dvoulůžkových pokojích av apartmánu 2 +2, jehož součástí je velká terasa. Luxusně zařízený apartmán a komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, klimatizací, samostatným sociálním zařízením a koupelnou, bezplatným internetovým připojením Free WiFi.

Penzion Slniečko

Penzion Slniečko Penzion Slniečko ubytování Prašice
Penzion Sluníčko se nachází v rekreační oblasti Duchonka, která leží 17km od okresního města Topoľčany ve věnci pohoří Povážského Inovce a 400m od vodní nádrže. Penzion Sluníčko je kompletně zrekonstruovaná budova. Penzion disponuje dvou až čtyřlůžkovými prostornými pokoji s celkovou kapacitou 85 lůžek. Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení, TV a část pokojů má balkon.

Phoenix Donau

Phoenix Donau Phoenix Donau ubytování Moča
Reštauračná loď Phoenix otvorila svoju palubu pre hostí v júni 2009. Idea stvorenia reštauračnej lodi a prístavu Phoenix sa zrodila zo spoločnej myšlienky a z jednotenia síl dvoch rodín, ktorý si boli vedomí  úžasnými vlastnostiami ktorými disponuje breh Dunaja pri malej obci Moča