Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Trnavský kraj
okres Dunajská Streda okres Senica
okres Galanta okres Skalica
okres Hlohovec okres Trnava
okres Piešťany


Apartmán Taktik

Apartmán Taktik Apartmán Taktik ubytování Veľký Meder
Apartmán Taktik je novopostavený penzión v blízkosti Termálparku Veľký Meder - vzdialenosť je cca 150 m. Ponúka výhodné a rýchle ubytovanie, možnosť grilovania a parkovania v priestore areálu.

Hotel Amade Château *****

Hotel Amade Château Hotel Amade Château ubytování Vrakúň
Amade Château je 5***** štýlový hotel, ktorý dýcha históriou starobylého rodu Amadeovcov a zároveň ponúka dokonalý luxus modernej doby. Doprajte si oddych v privátnej a domáckej atmosfére boutique hotela a svoje telo nechajte zrelaxovať v pravých tureckých kúpeľoch, ktoré sú jeho súčasťou. Vaše zmysly rozmazná kulinárske umenie nášho šéfkuchára v gustaviánskej reštaurácii a rafinované delikatesy ponúkané v cukrárni v štýle de Gournay.

Hotel Branč ***

Hotel Branč Hotel Branč ubytování Senica
Hotel Branč se nachází přímo v centru města Senica. Hotel Branč Senica je vhodný pro všechny kategorie klientů. Hotel Branč Senica Ubytování: Hotel Branč Senica nabízí ubytování v 11 prostorných pokojích. Jeden pokoj hotelu Branč Senica je bezbariérový s manželskou postelí pro dvě osoby. Dva pokoje hotelu Branč Senica jsou jednolůžkové a zbylých osm pokojů je s manželskými postelemi pro 2 osoby.

Hotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytování Trnava
Hotel Empire Trnava se nachází nedaleko starobylého centra a patří k nejmodernějším a nejstylovějším hotelům v širokém okolí. Hotel je plně klimatizovaný, s moderním řešením interiérů, nejnovějším technickým vybavením a širokou nabídkou možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Hotel Empire Trnava ubytováníHotel Empire Trnava nabízí 18 dvoulůžkových pokojů (s dvojlůžkem nebo dvěma oddělenými postelemi), 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány.

Hotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytování Piešťany
Hotel Magnólia se svou kapacitou 128 komfortních pokojů patří mezi největší hotely v malebném lázeňském městě Piešťany. Má ideální polohu přímo v centru města na nábřeží s výbornou dostupností.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytování Piešťany
  Sympatický plně bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pro všechny generace, pro seniory i rodiny s dětmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Máj piešťany vám nabízí maximálně 115 lůžek při využití všech lůžek v pokojích, v 51 pokojích a 2 apartmánech. Z toho 33 dvoulůžkových, 7 prostorných třílůžkových, 10 jednolůžkových s přistýlkou, 1 jednolůžková a 2 dvoulůžkové apartmány s přistýlkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytování Piešťany
  Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava.Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytování Piešťany
Hotel Park leží v lázeňském městě Piešťany, v západní části Slovenska, 80 km severovýchodně od Bratislavy a 125 km od mezinárodního letiště Wien - Schwechat. Wellness a léčebný hotel Park má atraktivní polohu. Nachází se v příjemném a tichém prostředí městského parku, vedle ramene řeky Váh, necelých 500 m od pěší zóny a lázeňského ostrova. Piešťany jsou největší a nejvýznamnější lázeňské město Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytování Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoluje pozvat do příjemné lokality Piešťany, který je situován v tichém prostředí tohoto světoznámého lázeňského města. Přijedte nasát oázu klidu a pohody a odpočiňte si od každodenního shonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytováníHotel Piešťany nabízí návštěvníkům 132 prostorných pokojů a apartmánů různých velikostí, kde naleznete dostatek klidu a pohodlí důležitého k Vašemu spokojenému pobytu.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytování Trnava
Hotel Premier se nachází přímo v historickém centru města Trnava, jen 100m od starobylého náměstí, v jedné z nejkrásnějších částí města, v tiché postranní uličce. Hotel je v těsné blízkosti synagogy a nabízí vše, co od hotelu očekáváte.Hotel Premier Trnava ubytováníVe tříhvězdičkovém hotelu Premier Trnava je Vám k dispozici 16 pohodlně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu Malý, Velký a Velký Lux a jeden prostorný apartmán.