Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování MartinHotel Turiec ****

Hotel Turiec Hotel Turiec ubytování Martin
Hotel Turiec se nachází přímo v srdci Turca, v bezprostřední blízkosti pěší zóny, množství historických, kulturnícha uměleckých památek, přírodních krás a zároveň lyžařských středisek, turistických tras. Turiec, který již více než 40 let patří mezi dominanty města Martin.Hotel Turiec Ubytování

MALÁ FATRA - Martinské Hole ***

MALÁ FATRA - Martinské Hole MALÁ FATRA - Martinské Hole ubytování Martin
PolohaStredisko Winter Park Martinky sa nachádza v Malej Fatre, priamo nad mestom Martin, v nadmorskej výške 1 150 - 1456 m n. m.

Martinky Apartmány ****

Martinky Apartmány Martinky Apartmány ubytování Martin
Apartmány Martinky se nachází v Martinské Holy patřící do národního parku Malá Fatra v srdci lyžařského areálu Winter parku Martinky. V tomto lyžařském středisku se nachází nový apartmánový dům "Nová Ponorka". Díky své vynikající poloze jen několik metrů pod nástupní stanicí vleku B, jsou apartmány tím správným místem pro strávení skvělé zimní dovolené.

Penzión MartInn ***

Penzión MartInn Penzión MartInn ubytování Martin
Penzion MartInn Martin se nachází v cetru města v severní části pěší zóny, nedaleko historických památek, které připomínájí vznik a formování slovenského národa. Penzion MartInn Martin UBYTOVÁNÍPenzion MartInn Martin je vhodný k pobytu pro obchodně cestující, tak i pro klienty, kteří si přijedou odpočinout a prohlídnout si kulturní a historické památky města Martin. Penzion MartInn Martin nabízí ubytování v 10 pokojích na třech podlažích.