Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování DemänováApartmány Broma

Apartmány Broma Apartmány Broma ubytování Demänová
Apartmány Broma jsou ideálním místem pro strávení krásné dovolené v kruhu Vaší rodiny či přátel. Nacházejí se v tiché části Demänová nedaleko známé Demänovské Doliny. Hotel Broma se skládá ze dvou rekreačních domů Baška a Broma.Apartmány Broma Demänová ubytování Poskytováno je celoroční ubytování v apartmánech a v 2 lůžkových pokojích, v rekreačních apartmánových domech "Broma a Baška" v Demänová při Liptovském Mikuláši jen 10 km od lyžařského

Penzión Drak ***

Penzión Drak Penzión Drak ubytování Demänová
Rodinný penzion Drak Liptovský Mikuláš nabízí pobyt v příjemné atmosféře mezi vrchy Vysokých a Nízkých Tater. Penzion nabízí služby, které Vám zajistí pohodlný pobyt s aktivním odpočinkem a relaxováním. Penzion Drak Liptovský Mikuláš UBYTOVÁNÍRodinný penzion Drak má 13 dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán s vybavením na vysoké úrovni. Celková kapacita ubytování i s přistýlkami je 36 lůžek. Pro děti do 3 let je připravena dětská postýlka zdarma.