Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Banská BystricaHotel Arcade ***

Hotel Arcade Hotel Arcade ubytování Banská Bystrica
Tříhvězdičkový hotel Arcade se nachází v centru města Banská Bystrica na náměstí SNP. Poloha hotelu Vám zaručuje jedinečnou možnost bydlet přímo v centru společenského a kulturního života Banské Bystrice. Historická budova byla původně postavena v roce 1576 a dnes je kompletně zrekonstruována tak, že původní vzhled budovy je zachován, ale uvnitř objektu je vybudován zcela nový hotel odpovídající dnešním vysokým požadavkům.

Hotel Dixon ****

Hotel Dixon Hotel Dixon ubytování Banská Bystrica
Hotel Dixon v Banské Bystrici je nově vybudovaný hotel obklopen zelení a lesoparkem a nachází se v klidové zóně města, při letním koupališti a sportovně-rekreačním areálu. Vybavení hotelu Dixon v Banské Bystrici a kvalifikovaný personál zaručují poskytování kvalitních služeb dle přání klienta. Hotel DIXON v Banské Bystrici ubytováníHotel DIXON v Banské Bystrici nabízí komfortní ubytování v 107 pokojích a klimatizovaných apartmánech s

Hotel LUX ***

Hotel LUX Hotel LUX ubytování Banská Bystrica
  Hotel Lux Bánská Bystrica má již 40 letou tradici a od té doby patří mezi místa, kde se setkávají lidé z různých sfér. Hotel Lux Bánská Bystrica se pro mnohé stal druhým domovem. Hotel Lux nabízí kvalitní personál a osobní přístup k hostům, kteří se díky tomu rádi vracejí zpět. Hotel Lux Bánská Bystrica UBYTOVÁNÍHotel Lux Bánská Bystrica nabízí k ubytování 76 pokojů kategorie Standard, 45 pokojů kategorie Business, 6 Apartmánů a 1 Apartmán

Hotel SAD, turistická ubytovňa*

Hotel SAD, turistická ubytovňa* Hotel SAD, turistická ubytovňa* ubytování Banská Bystrica
Hotel SAD, turistická ubytovna * v Banské Bystrici nabízí standardní a nadstandardní pokoje. Naše ubytovací zařízení se nachází na východním okraji Banské Bystrice, nedaleko lyžařských a turistických středisek. Hotel SAD, turistická ubytovna *, je určen pro lidi pracující mimo domov, turistů, cestovatele, obchodní cestující, na krátké i dlouhodobé ubytování.

Penzión Adonai *

Penzión Adonai Penzión Adonai ubytování Banská Bystrica
Penzion * ADONAI SLOVAKIA nabízí příjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolůžkových a 9 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny samostatnou hygienickou buňkou se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatným WC a vstupní chodbou. Pokoje jsou vybaveny telefonem.

Penzión BELLA *

Penzión BELLA Penzión BELLA ubytování Banská Bystrica
Penzion Bella je situován nedaleko historického centra města Banská Bystrica a je ideálním místem jak pro rekreační a relaxační pobyty, tak pro pobyty obchodních cestujících, kteří zde najdou vhodné prostory pro jednání či pořádání seminářů. Penzion Bella Bánská Bystrica ubytováníPenzion Bella Bánská Bystrica nabízí komfortní ubytování ve 4 moderně zařízených jednolůžkových a 6-ti dvoulůžkových pokojích.

Penzión Maják

Penzión Maják Penzión Maják ubytování Banská Bystrica
Penzion Maják se nachází v Banské Bystrici a nabízí možnost kvalitního ubytování v tiché lokalitě v blýzkosti centra

Penzión*44 *

Penzión*44 Penzión*44 ubytování Banská Bystrica
Penzion * 44 se nachází v centru města Banská Bystrica, v srdci středního Slovenska. Banská Bystrica leží ve Zvolenské kotlině v údolí řeky Hron mezi Kremnickými a Starohorské vrchy a také Poľanou.