Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Banská ŠtiavnicaHotel Salamander ***

Hotel Salamander Hotel Salamander ubytování Banská Štiavnica
Hotel Salamander Banská Štiavnica se nachází v historickém centru města. Hotel Salamander Banska Štiavnica byl zrekonstruován v roce 1996. Hotel Salamander Banska Štiavnica nabízí ubytování, restauraci, kavárnu, cukrárnu a vinárnu. Hotel Salamander Banská Štiavnica UBYTOVÁNÍHotel Salamander Banská Štiavnica nabízí 14 pokojů včetně apartmánů, při celkkovém počtu 31 lůžek a 13 přistýlek.

Penzión Kachelman ***

Penzión Kachelman Penzión Kachelman ubytování Banská Štiavnica
Penzion Kachelman Banská Štiavnica se nachází v samém centru Banské Štiavnice. Penzion Kachelman Banská Štiavnica vznikl z původního měšťanského domu emitovaného v 16 – 17. Století. V penzionu můžete vidět cenné výtvarné a architektonické prvky.Penzion Kachelman Banská Štiavnica UBYTOVÁNÍPenzion Kachelman Banská Štiavnica nabízí klientům k ubytování 22 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány s celkovou kapacitou 51 pevných lůžek a

Penzión Na Trojici ***

Penzión Na Trojici Penzión Na Trojici ubytování Banská Štiavnica
Penzión sa nachádza v historickom centre Banskej Štiavnice, ktoré je zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Jeho súčasťou je reštaurácia a kaviareň. V priestoroch penziónu a reštaurácie vám je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V letných mesiacoch je k dispozícii aj veľká letná terasa.Priestranno izby v penzióne na Trojici majú obývací priestor, TV a kúpeľňu.Autobusová zastávka je vzdialená len 100 metrov a lyžiarsky areál Salamandra je od penziónu vzdialený 2,5 km.