Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování BešeňováApartmány VIP Bešeňová

Apartmány VIP Bešeňová Apartmány VIP Bešeňová ubytování Bešeňová
Apartmány se nacházejí v centru turisticky atraktivního regionu Liptov v obci Liptovský Michal vzdálené 900m od termálního koupaliště Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km od Liptovského Mikuláše.Návštěvníkům doporučujeme osvěžující pobyt v termálním koupališti Thermal PARK Bešeňová a v zimě kombinaci s lyžováním ve středisku JASNÁ v Demänovskej Doline, nebo v lyžařském středisku Skipark Ružomberok. Návštěvník má možnost využít další známá lyžařská střediska v Liptově a Oravě. Rádi Vám poradíme při výběru.

Hotel Bešeňová ****

Hotel Bešeňová Hotel Bešeňová ubytování Bešeňová
Hotel Termal Bešeňová leží v dolní části Liptovské kotliny, 10km od města Ružomberok a 17km od města Liptovský Mikuláš. Zmíněná oblast Liptova patří k nejnavštěvovanější a nejatraktivnější turistickou lokalitou Slovenska, dá zde provozovat spousta činností, například cykloturistika, vodní sporty, lyžování, paragliding, rafting, ale také poznávací a kulturní aktivity. Hotel Termal Bešeňová ubytováníHotel Termal Bešeňová je součástí Thermal parku.

Hotel Summit ***

Hotel Summit Hotel Summit ubytování Bešeňová
Hotel Summit *** se nachází na Liptově na kraji obce Bešeňová 500 m od vyhledávaného Thermal Parku Bešeňová.