Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování DonovalyKoliba DAMi'sport ***

Koliba DAMi'sport Koliba DAMi'sport ubytování Donovaly
DAMi'sport je jedinečné zařízení, které v sobě ukrývá exkluzivní sportovní obchod, největší půjčovnu lyžařské a snowboardové výstroje, nejstarší lyžařskou školu a školku na Donovalech.

NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran ***

NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran ubytování Donovaly
Poloha                                                                                                                   Apartmánový dom TATRAN je ľahko viditeľný z hlavnej cesty. Nachádza sa v blízkosti nástupnej stanice 6-sedačkovej lanovky na Novú Hoľu (190 m) a poskytujeme v ňom celoročné ubytovanie pre náročnejších klientov, ktorí uprednostňujú súkromie a možnosť bývania v apartmánovom byte pred hotelovou izbou s možnosťou využitia vlastnej kuchyne.

Wellness hotel Šport ***

Wellness hotel Šport Wellness hotel Šport ubytování Donovaly
Wellness Hotel Sport je moderně zrekonstruovaný hotel, který se nachází v centru lyžařského a turistického střediska Donovaly. Pokud se rozhodujete, kde strávit dovolenou na Slovensku, určitě zavítejte k nám.