Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování NitraCity hotel Nitra ***

City hotel Nitra City hotel Nitra ubytování Nitra
Nově postavený hotel City se nachází přímo v centru města Nitry (na Svätoplukovo náměstí) s překrásným výhledem na divadlo, hrad a pěší zónu.Hotel City Nitra ubytováníHotel City v Nitře nabízí 19 dvoulůžkových pokojů (některé i s balkony), včetně 2 apartmánů a 5 jednolůžkových LUX pokojů s manželskou postelí, které Vám svým komfortním zařízením poskytnou pocit domova a soukromí.

Hotel Nitra

Hotel Nitra Hotel Nitra ubytování Nitra
Hotel Nitra je správná volba pro návštěvníky Nitry, kteří hledají vhodný poměr ubytování a ceny. Nachází se na Novozámocká ulici, pouhých pět minut jízdy autem z centra města.

Zámok u Grófa ***

Zámok u Grófa Zámok u Grófa ubytování Nitra
Zámok u Grófa se nachází v klidné lokalitě města Nitra na vrchu Zobor. Zámek je zařízený stylovým secesním nábytkem a interiér hotelu dotvářejí originál obrazy mistra Plachého, které jsou zároveň na prodej. Zámeček je stvořen k romantickému ubytování, svatbám, ale i na různé firemní a rodinné posezení.Zámok u Grófa Nitra ubytováníZámok u Grófa Nitra poskytuje ubytování v devíti jedno až třílůžkových pokojích a jednom apartmánu.