Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování OščadnicaApartmány Margus

Apartmány Margus Apartmány Margus ubytování Oščadnica
Rodinou provozované ubytovací zařízení Margus Apartmány sídlí v centru Oščadnice, 3 km od lyžařského střediska Veľká Rača. Nabízí ubytování v pokojích a apartmánech s výhledem na Kysucké Beskydy, vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi připojením na internet.V apartmánech je kuchyňka s mikrovlnnou troubou a balkon. Majitel ubytovacího zařízení bydlí v budově na samostatném poschodí. Na místě je k dispozici úschovna lyží.Restaurace se nachází jen 50 metrů a obchod s potravinami 200 metrů od ubytovacího zařízení. Lanové centrum a letní tobogán jsou vzdáleny 3 km.Za 5 minut se pěšky dostanete na autobusovou zastávku. Ze stanice v 12 km vzdálené Čadci jezdí spoje do Ostravy, Prahy a Krakova.

Penzion Kyčera ***

Penzion Kyčera Penzion Kyčera ubytování Oščadnica
Nabízíme Vám kvalitní a příjemné ubytování i domácí kuchyni v penzionu Kycerou, který se nachází v samém centru obce Oščadnica. Obec je známá střediskem letní i zimní turistiky - Oščadnica-Velká Rača. Krásná Kysucká příroda je rájem pro milovníky oddychu.

Penzión Rami

Penzión Rami Penzión Rami ubytování Oščadnica
Penzion Rami je situován v příjemné a klidné lokalitě obce Oščadnica, na okraji lesního porostu s velmi dobrou dopravní dostupností (střed obce - automobilem 3 minuty, chůzí 8 minut). Ve svých prostorách Vám nabízí ubytování v 15-nástich dvoj-lůžkových pokojích s možností přistýlek. K dispozici je půjčovna sportovních potřeb, která svým vybavením navazuje na sportovní a turistické možnosti v okolí, tak v areálu penzionu.

Rodinný penzión Alpinka ***

Rodinný penzión Alpinka Rodinný penzión Alpinka ubytování Oščadnica
Rodinný penzion Alpinka nabízející hostům klidné ubytování na severu Slovenska, v regionu Kysuce, v známém středisku cestovního ruchu Park Snow Oščadnica Velká Rača.Penzion Alpinka Ubytování Oščadnica:Hosté penzionu Alpinka mají možnost se ubytovat v některých z  5 útulných apartmánů A, B, C, D, E s celkovou kapacitou 22 lůžek.