Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování PiešťanyHotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytování Piešťany
Hotel Magnólia se svou kapacitou 128 komfortních pokojů patří mezi největší hotely v malebném lázeňském městě Piešťany. Má ideální polohu přímo v centru města na nábřeží s výbornou dostupností.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytování Piešťany
  Sympatický plně bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pro všechny generace, pro seniory i rodiny s dětmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Máj piešťany vám nabízí maximálně 115 lůžek při využití všech lůžek v pokojích, v 51 pokojích a 2 apartmánech. Z toho 33 dvoulůžkových, 7 prostorných třílůžkových, 10 jednolůžkových s přistýlkou, 1 jednolůžková a 2 dvoulůžkové apartmány s přistýlkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytování Piešťany
  Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava.Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytování Piešťany
Hotel Park leží v lázeňském městě Piešťany, v západní části Slovenska, 80 km severovýchodně od Bratislavy a 125 km od mezinárodního letiště Wien - Schwechat. Wellness a léčebný hotel Park má atraktivní polohu. Nachází se v příjemném a tichém prostředí městského parku, vedle ramene řeky Váh, necelých 500 m od pěší zóny a lázeňského ostrova. Piešťany jsou největší a nejvýznamnější lázeňské město Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytování Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoluje pozvat do příjemné lokality Piešťany, který je situován v tichém prostředí tohoto světoznámého lázeňského města. Přijedte nasát oázu klidu a pohody a odpočiňte si od každodenního shonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytováníHotel Piešťany nabízí návštěvníkům 132 prostorných pokojů a apartmánů různých velikostí, kde naleznete dostatek klidu a pohodlí důležitého k Vašemu spokojenému pobytu.

Hotel Satelit*** ***

Hotel Satelit*** Hotel Satelit*** ubytování Piešťany
Hotel Satelit *** se nachází přímo v centru lázeňského města Piešťany. Je situován v blízkosti pěší zóny a historického centra, nedaleko lázeňského ostrova. Díky lokalizaci nabízí dobrou dostupnost pěšky nebo dopravními prostředky.

PENSION HELLENE RELAX CLUB ***

PENSION HELLENE RELAX CLUB *** PENSION HELLENE RELAX CLUB *** ubytování Piešťany
Pension HELLENE Relax Club *** nabízí komfortní ubytování s kapacitou 19 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Byznys a 1 apartmán Family. Pokoje jsou vybaveny moderním a elegantním nábytkem. Součástí každého pokoje je sprcha, apartmán - vana, WC, telefon, LCD televizor, lednička.

Pension Rybársky Dvor ****

Pension Rybársky Dvor Pension Rybársky Dvor ubytování Piešťany
Na jižním okraji lázeňského města Piešťany, při dvou chovných rybnících, plných pstruhů a kaprů, najdete penzion Rybársky Dvor - malé vodní království výjimečné kuchyně, nadstandardních služeb a nevšedních zajímavostí. S kompletním wellness servisem včetně suché a mokré sauny, vířivky a masáže. Penzion Rybársky Dvor Piešťany UBYTOVÁNÍV penzionu Rybársky Dvor v Piešťanech je k dispozici 14 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 1 apartmán s