Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování PopradHotel Gerlach ***

Hotel Gerlach Hotel Gerlach ubytování Poprad
Hotel Gerlach se nachází přímo v turistickém centru města Poprad v regionu Vysokých Tater. Hotel Gerlach Poprad je vhodný k ubytování jak pro rodiny s dětmi tak i pro byznys klientelu. Hotel Gerlach Poprad ubytování: Hotel Gerlach Poprad nabízí ubytování ve 2 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, v rodinných pokojích a apartmánech o celkové kapacitě 187 lůžek.

Penzión Aqualand ***

Penzión Aqualand Penzión Aqualand ubytování Poprad
Penzión Aqualand sídli v centre Popradu, iba 100 metrov od Aquacity Poprad, do ktorého získajú hostia exluzívnu 20% zľavu na vstupné. Hostia si môžu vybrať medzi ubytovaním v útulných izbách, veľkých suitách alebo apartmánoch. V celej budove je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V penzióne Aqualand sú 2 spoločenské miestnosti, bar a veľká záhrada. Na mieste je hosťom k dispozícii bezplatné parkovisko. 

Penzión Tatry

Penzión Tatry Penzión Tatry ubytování Poprad
Penzión je situovaný v mestkej časti Popradu - Veľkej vo vilovej štvrti na výjazdovej ceste do Vysokých Tatier. Pokojnú atmosféru penziónu zabezpečuje jeho poloha medzi záhradami vidieckeho koloritu a vzdialenosť cca 200 m od cesty.

Tatra hotel ***

Tatra hotel Tatra hotel ubytování Poprad
Tatra hotel se nachází blízko centra města Poprad s překrásným výhledem na krásné velehory Vysoké Tatry. Tatra hotel Poprad nabízí příjemné ubytování a vynikající dopravní spojení železnicí, autobusem, i dopravu na letiště. Hotel Tatra Poprad ubytování: Hotel Tatra Poprad nabízí klientům ubytování ve 2 lůžkových pokojích, které mají vlastní sociální zařízení, telefon a televizi.