Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování SenecHoliday Village ***

Holiday Village Holiday Village ubytování Senec
Apartmánové domky Holiday Village*** se nachází na "Slnečných jazerách - sever v Senci", 20 km od hlavního města Bratislava. Dominantou města Senec jsou "Slnečné jazerá" - krásné vodní plochy s pěknou okolní přírodou.Apartmánové domky Holiday Village v Senci ubytováníApartmánové domky Holiday Village v Senci poskytují ubytování v apartmánech pro 2 až 4 osoby.

Hotel Senec ****

Hotel Senec Hotel Senec ubytování Senec
Přímo na břehu Slunečních jezer, v přírodním prostředí jen na skok od ruchu Bratislavy, najdete Hotel SENEC. Hotel Senec je moderně vybaven CONGRESS & FAMILY hotel s rozsáhlým kongresovým a sportovním zázemím. Nabízí Vám ubytování pro 250 osob v komfortně zařízených jedno, dvou, a třílůžkových pokojích, rodiny s dětmi ocení rodinné suity či apartmány s kuchyňkou. Pokoje jsou vybaveny balkonem a nabízejí výhled na klidnou hladinu Slunečních jezer.

Hotel Sun ****

Hotel Sun Hotel Sun ubytování Senec
Hotel Sun se je moderně zařízený hotel, nachází v městě Senec a je vhodný pro ubytování i té nejnáročnější klientely. Hotel Sun Senec ubytování: Hotel Sun Senec nabízí klientům ubytování v nadstandardně vybavených, klimatizovaných pokojích. Hotel Sun Senec je rozdělen na dva bloky: v bloku A se nachází 16 dvoulůžkových pokojů  z toho 10 s možností přistýlky a 4 luxusní apartmány.

Hotel Zátoka ***

Hotel Zátoka Hotel Zátoka ubytování Senec
Hotel  Zátoka se nachází jen 20 km od hlavního města Bratislavy. Je situován na Slunečních jezerech města Senec. Na sever v zátoce Slunečních jezer přímo nad jezerem s vlastní soukromou pláží. Slnečné jazerá jsou oblíbeným místem pro náročné i méně náročné rekreanty, poskytují široký rozsah možností sportovního a kulturního vyžití. Hotel Zátoka je s celoročním provozem a poskytuje kvalitní ubytovací, stravovací, kongresové a relaxační služby.

Penzión Lobster

Penzión Lobster Penzión Lobster ubytování Senec
Prožijte nezapomenutelné romantické chvíle v luxusních apartmánech s terasami vybudovanými nad jezerem a přímým vstupem do vody. Bungalovy v polynéskom stylu poskytují ubytování pro 56 osob.

Chata Csemadok

Chata Csemadok Chata Csemadok ubytování Senec
Poskytujeme celoročné ubytovanie v rekreačnom komplexe Slnečné jazerá Senec. V našom ubytovacom zariadení máte priamy vstup do vody.4 izby -každá izba obsahuje dvojlôžko prípadne prístelkou, WC, sprchou a kuchynský kút. V izbách je možné sa pripojiť na Wifi internet a sledovať vo voľnom čase televíziu s množstvom zaujímavých tuzemských, ale aj zahraničných TV v rôznych svetových jazykoch. tel: 0907/985510