Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Spišská SobotaHotel Sobota ***

Hotel Sobota Hotel Sobota ubytování Spišská Sobota
Hotel Sobota se nachází ve městě Poprad - Spišská Sobota. Město Poprad je známo jako brána do nejmenších velehor světa - Vysoké Tatry. Hotel Sobota ubytování Poprad Vám nabízí osobní přístup k hostům, kvalitní služby, profesionální obsluha, příjemné prostředí, pohodlí, spolehlivost ... Hotel Sobota Poprad - Spišská Sobota ubytováníCelková ubytovací kapacita Hotelu Sobota ubytování Poprad je 42 pevných lůžek, 10 přistýlek a 4 místa na gauči.

Pension SABATO ****

Pension SABATO Pension SABATO ubytování Spišská Sobota
Jednou z nejmalebnějších oblastí je Spíš, kde bohatství přírodních krás harmonicky doplňuje dílo lidských rukou. Setkáváme se tu s krásou kulturních památek ve všech projevech výtvarného umění a to s architekturou, sochařstvím, malířstvím a uměleckým řemeslem. Jednou z takových oblastí je i Spišská Sobota.Penzion Sabato zaujímá prostory památkově chráněného domu ze 17. století ve Spišské Sobotě.