Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Stará LesnáHotel Forton ***

Hotel Forton Hotel Forton ubytování Stará Lesná
Hotel FORTON je situovaný v obci Stará Lesná jen 2 km od Tatranské Lomnice v podnoží masivu Lomnického štítu,ve východní části Vysokých Tater. Tato vynikající poloha jej předurčuje k tomu, že v něm můžete strávit zimní i letní dovolenou či uspořádat firemní akce, prezentace, konference či soukromé rodinné oslavy.Hotel Forton Stará Lesná ubytováníHotel Forton nabízí k dispozici 22 dvoulůžkových pokojů a 10 luxusních apartmánů.

Kontakt wellness hotel ****

Kontakt wellness hotel Kontakt wellness hotel ubytování Stará Lesná
Hotel Kontakt se nachází pod vrcholky Vysokých Tater jen 2 km od Tatranské Lomnice. Moderní wellness hotel s kvalitními službami Vám poskytne příjemné prostředí pro odpočinek a sport. Hotel Kontakt je ideální místo nejen pro strávení dovolené, ale i pro konání konferencí a firemních akcí. Hotel Kontakt Stará lesná ubytováníKontakt Wellness Hotel v Staré Lesné Vám nabízí ubytování v pohodlných pokojích, apartmánech a stylových srubech Kapacita

Vila Tatra *

Vila Tatra Vila Tatra ubytování Stará Lesná
Penzion Vila Tatra Stará Lesná leží v srdci Vysokých Tater v obci Stará Lesná. Penzion Vila Tatra  je výbornou volbou pro dovolenou v každém ročním období. Ubytování v penzionu Vila Tatra je vhodné pro děti, ozdravné pobyty, rodinné oslavy či rekreace pro dospělé i seniory.Penzion Vila Tatra Stará Lesná ubytováníPenzion Vila Tatra nabízí kvalitní ubytování v dvoulůžkových pokojích. Po dohodě je možné domluvit i třílůžkový pokoj.