Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Starý Smokovechotel PALACE ***

hotel PALACE hotel PALACE ubytování Starý Smokovec
Zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí přímo v centru Nového Smokovce.Hotel Palace Ubytování Nový Smokovec:Hotel hostům nabízí ubytování v příjemně vybavených pokojích, které jsou vybaveny WC, koupelnou, telefonem, TV se satelitem a rádiem, případně balkónem s výhledem na Podtatranský kraj širokého Popradského údolí. Hotel disponuje 75 pokoji a 2 apartmánů.

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec ****

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec ubytování Starý Smokovec
Zrekonstruovaný hotel Palace se nachází v překrásném prostředí přímo v centru Nového Smokovce.Hotel Palace Grand Nový Smokovec ubytování:Hotel Palace Grand nabízí ubytování v příjemně vybavených pokojích, které jsou vybaveny WC, koupelnou, telefonem, TV se satelitem a rádiem, příp. balkonem s výhledem na podtatranský kraj širokého Popradského údolí. Hotel se skládá ze 75 pokojů (jednolůžkových a dvoulůžkových) a 2 apartmánů.