Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování ŠtrbaApartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ****

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ubytování Štrba
Apartmán Veľká Lomnica se nachází v krásném prostředí Vysokých Tater mezi obcemi Tatranská a Veľká Lomnica, přímo na pomezí Tatranského Národního Parku. Veľká Lomnica Apartmán Veľká Lomnica ubytování: Apartmán Veľká Lomnica je součástí nově vybudovaného Resortu Apartmány Veľká Lomnica, který sestává ze dvou apartmánových domů s celkovou kapacitou 95 dvoupokojových apartmánů.

Ubytovanie u Jozefa Vysoke Tatry ***

Ubytovanie u Jozefa Vysoke Tatry Ubytovanie u Jozefa Vysoke Tatry ubytování Štrba
Nabízíme vám ubytování a příjemný odpočinek v zařízení Penzion Ubytování u Jozefa - Strba v podtatranské obci v nadmořské výšce 850 m, která leží v překrásném prostředí neťaľeko známého Strbske Pleso. V létě jsou zde výbrorné možnosti pro pěší turistiku, cykloturistiku, horolezectví a výsokohorsé tury. V zimě je možnost běžeckého a sjezdového lyžování v okolí obce av tatranských střediscích Strbske Pleso, Tatranská Strba, Lopušná dolina a Liptovská Teplička.