Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Štrbské PlesoHotel CROCUS **** ****

Hotel CROCUS **** Hotel CROCUS **** ubytování Štrbské Pleso
Moderní hotel Crocus se nachází přímo v centru Štrbského Plesa mezi centrálním parkovištěm a železniční stanicí. Hotel poskytuje nadstandardní ubytování v 65 komfortních apartmánech pro individuální, rodinnou a firemní klientelu.Hotel Crocus Ubytování Štrbské Pleso:Hotel Crocus nabízí 8 apartmánů "CLASSIC". Tyto apartmány jsou rozlohou nejútulnější  a sestávají ze dvou pokojů, samostatné ložnice a obývací místnosti s kuchyňkou.

Hotel Solisko**** ****

Hotel Solisko**** Hotel Solisko**** ubytování Štrbské Pleso
Hotel Solisko je rodinný podnik, který se nachází v krásném prostředí Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso .Poloha hotelu poskytuje možnost okolních turistických vycházek, lyžařské běžecké i sjezdové tratě, cykloturistické stezky, možnost jízdy na koňských potazích, na sněžných skútrech a především relax v lůně krásné přírody.

Hotel TOLIAR*** ***

Hotel TOLIAR*** Hotel TOLIAR*** ubytování Štrbské Pleso
Dovolujeme si Vám představit hotel Tolar, který se nachází v překrásném prostředí Vysokých Tater, v turistickém centru Štrbské Pleso. Hotel je vhodný pro individuální či rodinnou rekreaci, školící pobyty, firemní setkání, wellnes a ski pobyty.