Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Tatranská LomnicaHotel Tulipán ****

Hotel Tulipán Hotel Tulipán ubytování Tatranská Lomnica
Hotel Tulipán v Tatranské Lomnici se nachází v tiché části s pěkným výhledem na Vysoké Tatry. Hotel je zařízen útulně a stylově a při rekonstrukci se zachoval originální vzhled hotelu a nenarušila se původní historická podstata a dědictví budovy hotelu. Hotel je svou rodinnou atmosférou a novým wellness centrem vhodným místem pro strávení dovolené ve Vysokých Tatrách.

VYSOKÉ TATRY - Tatranská Lomnica - Resort Beatrice ***

VYSOKÉ TATRY - Tatranská Lomnica - Resort Beatrice VYSOKÉ TATRY - Tatranská Lomnica - Resort Beatrice ubytování Tatranská Lomnica
Vila Beatrice Tatranská Lomnica byla vyhodnocena jako nejlepší penzion a kuchyň ve Vysokých Tatrách a v rámci Slovenska se umístila na třetím místě. Toto nové luxusní zařízení bylo provedeno v symbióze mezi švédskou tvorbou a útulností a slovenskou zručností. Hotel Vila Beatrice Tatranská Lomnice se nachází v centru Národního parku Vysoké Tatry v nadmořské výšce 900 m s výhodným spojením vlakem, autobusem, autem.