Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Tatranská ŠtrbaChaty Tatra

Chaty Tatra Chaty Tatra ubytování Tatranská Štrba
Penzion Tatra se nachází na úpatí Vysokých Tater, v tichém lesním prostředí chatové osady Tatranská Štrba - Lieskovec. Penzion Tatra je pro svou polohu ideálním místem do všech okolních národních parků - Vysokých, Západních, Nízkých Tater a Slovenského Ráje, přičemž nabízí nadstandardní ubytování. Penzion Tatra Tatranská Štrba ubytováníPenzion Tatra prošel rekonstrukcí a je tvořen 2 objekty, které se dají pronajímat i jako samostatné chaty s

Penzión Štrba ***

Penzión Štrba Penzión Štrba ubytování Tatranská Štrba
Penzionu Sorger s celoročním provozem se nachází v centru turistické a lyžařské oblasti Vysoké Tatry v obci Tatranská Štrba. Penzion je ideálním místem pro strávení klidné dovolené spojené s odpočinkem a aktivním sportováním v nádherné tatranské přírodě. Penzion Songer Tatranská Štrba UBYTOVÁNÍPenzion Sorger  vám nabízí privátní ubytování v pohodlně zařízených dvoulůžkových nekuřáckých pokojích.