Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování TerchováHotel Boboty ***

Hotel Boboty Hotel Boboty ubytování Terchová
Tříhvězdičkový Hotel Boboty nabízí komfortní ubytování v těsné blízkosti známého lyžařského střediska Vrátna v obci Terchová s možností celoročního vyžití v srdci krásné přírody Malé Fatry. Hotel Boboty Terchová UBYTOVÁNÍUbytovací kapacita hotelu Boboty  je 139 pevných lůžek a 43 přistýlek, v nabídce jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje, apartmány a rodinné buňky.

Hotel Diery *** ***

Hotel Diery *** Hotel Diery *** ubytování Terchová
Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, na najfrekventovanejšej turistickej trase, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery do známej doliny Vrátna v národnom parku Malá Fatra. Hotel disponuje 24 izbami, a to 10x izby STANDARD + 10x izby SUPERIOR ( komplet zrenovované ) + 3x rodinný apartmán. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest. Súčasťou hotela je aj Terchovská Koliba, ktorá popri ľudovej hudbe ponúka rôzne terchovské, grilované a slovenské špeciality. Od roku 2016 je v hoteli otvorené úplne nové wellness centrum, kde si môžete užiť vynikajúci relax po turistike. 

Hotel Gavurky ***

Hotel Gavurky Hotel Gavurky ubytování Terchová
Hotel Gavurky v Terchové se rozprostírá na pomezí národního parku Malá Fatra a CHKO Kysuce. Obec se rozkládá v údolí, kterým protéká říčka Varínka, jež se vlévá do Váhu. Obec je především známa svou lidovou kulturou a hlavně spojena se jménem legendárního zbojníka Juraje Jánošíka. Hotel Gavurky v Terchové ubytováníHotel Gavurky v Terchové poskytuje ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, kabelovou televizí a

Hotel Pod Sokolím **

Hotel Pod Sokolím Hotel Pod Sokolím ubytování Terchová
Hotel Pod Sokolím se nachází 3 km od obce Terchové ve Vrátné dolině. Vrátná dolina  je  nejkrásnější dolina Malé Fatry. Na úpatí pohoří Sokolí se nachází Horský hotel pod Sokolím Terchová, hotel Pod Sokolím Terchová  se pyšní nejkrásnějším výhledem celé doliny. Poskytuje mnohé sportovní a kulturní aktivity. Hotel Pod Sokolím Terchová bytování: Hotel Pod Sokolím Terchová nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a mezonetových pokojích.

Penzión Admit

Penzión Admit Penzión Admit ubytování Terchová
Penzion Admit nabízí možnost ubytování pro dvě rodiny nebo 9 osob ve čtyřech pokojích s vlastními koupelnami. V našem penzionu v Těrchové poskytujeme ubytování v příjemném prostředí v turisticky zajímavé oblasti Malé Fatry.