Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Trenčianske TepliceHotel Margit ****

Hotel Margit Hotel Margit ubytování Trenčianske Teplice
Hotel Margit se nachází v centru Trenčianských Teplic nabízí kvalitní ubytování v malém rodinném hotelu, který byl po rekonstrukci moderně zařízen. Hotel Margrit Trenčianské Teplice ubytování: Hotel Margit Trenčianské Teplice nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech, které jsou moderně upraveny.

Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy Hotel Most Slávy ubytování Trenčianske Teplice
Hotel MOST SLÁVY je stylový, kvalitně vybavený hotel ve světoznámém lázeňském městečku Trenčianské Teplice. Nachází v centru Trenčianských Teplic, na okraji lázeňského parku, v těsné blízkosti řeky Teplička. Najdete zde komfortní ubytování, wellness, restauraci, kavárnu, konferenční služby, a mnoho dalších služeb. Kromě klasických wellness služeb hotel nabízí i léčebné procedury pod odborným dohledem lékaře. Celkovou atmosféru hotelu dotváří jedinečný MOST SLÁVY se jmény významných osobností oceněných na mezinárodním filmovém festivalu ARTFILM.

PARKHOTEL **** na Baračke ****

PARKHOTEL **** na Baračke PARKHOTEL **** na Baračke ubytování Trenčianske Teplice
PARK HOTEL*** na Baračke Vám ponúka príjemnú atmosféru rodinného hotela, komfortné ubytovanie a vynikajúce služby v prostredí kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Počas pobytu vo wellness centre sa môžete osviežiť v nápojovom bare pri bazéne. Z bohatej ponuky procedúr si vyberie každý. Hotel ponúka v elegantnom interiéri priestory na poriadanie firemných stretnutí, rokovaní, prezentácií a školení.

Penzion Livia ***

Penzion Livia Penzion Livia ubytování Trenčianske Teplice
Penzion Livia naleznete v centru lázeňského města Trenčianské Teplice. Penzion Livia je vzdálen 150 metrů od Slovenských léčebných lázní a nabízí rekreační, relaxačně - ozdravné a regenerační pobyty.Penzion Livia Trenčianské Teplice ubytováníPenzion Livia Trenčianské Teplice nabízí 7 dvoulůžkových pokojů a z toho 6 s možností přistýlky. Dále jsou v objektu 3 apartmány, z toho jeden mezonetový s kuchyňkou, dvěma koupelnami a třemi místnostmi.