Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování TrenčínGRAND hotel ****

GRAND hotel GRAND hotel ubytování Trenčín
GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb. Solárium, whirpool a sauna sú v cene izby. Bezbariérový prístup do hotela umožňuje vstup aj imobilným hosťom.

Hotel Mariána Gáborika ***

Hotel Mariána Gáborika Hotel Mariána Gáborika ubytování Trenčín
Ubytovanie na 23 2-ložkových izbách. Ubytovanie je na úrovni 3-hviezdičkového hotela. Všetky izby v novej časti sú vybavené sprchovacím kútom, WC, televízorom a pripojením na internet. Raňajky pre ubytovaných hostí sú zahrnuté v cene.

Hotel Pod Hradom ***

Hotel Pod Hradom Hotel Pod Hradom ubytování Trenčín
Hotel pod Hradom ponúka príjemné ubytovanie v centre Trenčína pod jeho najväčšou dominantou trenčianskym hradom. Hotel disponuje 3 suitami, 2 apartmánmi a 7 dvojlôžkovými izbami. Súčasťou hotela je aj reštaurácia s letnou terasou a wellness centrum s vírivkou, saunou a masážami. Možnosť WiFi pripojenia na internet v reštaurácii.

Nefajčiarsky penzión Svorad *

Nefajčiarsky penzión Svorad Nefajčiarsky penzión Svorad ubytování Trenčín
Nefaičjarsky penzión Svorad  se nachází přímo v historickém centru města Trenčín. Nefaičjarsky penzión Svorad je vhodný pro ubytování pro všechny klienty, kteří nekouří. Nefaičjarsky penzión Svorad  Trenčín ubytování: Nefaičjarsky penzión Svorad  Trenčín nabízí ubytování klientům o celkové kapacitě 53 lůžek v nekuřáckých pokojích. Všechny pokoje Nefajčjarského penzionu Svorad jsou vybaveny hygienickým zařízením a sprchou.

Penzión Tiberia

Penzión Tiberia Penzión Tiberia ubytování Trenčín
Penzión Tiberia je rodinné ubytovacie zariadenie vzdialené len necelý kilometer od historického centra mesta Trenčín, situované v tichej lokalite a veľmi dobre dostupné vlastnou aj verejnou dopravou.Ponúkame príjemné ubytovanie a kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny. Parkovanie v areáli penziónu objekte a internetové Wi Fi pripojenie je samozrejme bezplatne. Bohaté a výdatné raňajky, ovocná šťava, káva a čaj sú zadarmo. Takisto káva, čaj a minerálka na izbe sú v cene ubytovania.Pobyt za deti do veku desať rokov neúčtujeme.Akcpetujeme mačky a psíkov a okrem výstav zvierat Vaši miláčikovia bývajú v Penzióne Tiberia zadarmo.