Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování TrnavaHotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytování Trnava
Hotel Empire Trnava se nachází nedaleko starobylého centra a patří k nejmodernějším a nejstylovějším hotelům v širokém okolí. Hotel je plně klimatizovaný, s moderním řešením interiérů, nejnovějším technickým vybavením a širokou nabídkou možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Hotel Empire Trnava ubytováníHotel Empire Trnava nabízí 18 dvoulůžkových pokojů (s dvojlůžkem nebo dvěma oddělenými postelemi), 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytování Trnava
Hotel Premier se nachází přímo v historickém centru města Trnava, jen 100m od starobylého náměstí, v jedné z nejkrásnějších částí města, v tiché postranní uličce. Hotel je v těsné blízkosti synagogy a nabízí vše, co od hotelu očekáváte.Hotel Premier Trnava ubytováníVe tříhvězdičkovém hotelu Premier Trnava je Vám k dispozici 16 pohodlně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu Malý, Velký a Velký Lux a jeden prostorný apartmán.

Hotel Prestige ****

Hotel Prestige Hotel Prestige ubytování Trnava
Luxusní hotel Prestige navrhnutý předními slovenskými architekty specializující se na hotelový design, se nachází v blízkosti historického centra města Trnava. V design hotelu Prestige najdete díky své výhodné strategické poloze, unikátně řešenému interiéru s důrazem na komfort a profesionálním službám personálu skvělé útočiště při svých obchodních či soukromých cestách.

Penzión Grand ***

Penzión Grand Penzión Grand ubytování Trnava
Penzion Grand *** nabízí příjemné ubytování a restaurační služby s rodinnou atmosférou v širším centru města Trnava. Vybrat si můžete s nabídky jedno, dvoulůžkových pokojů a apartmánů.

Penzión Luxor **

Penzión Luxor Penzión Luxor ubytování Trnava
Penzion Luxor ** nabízí ubytování v jedno, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí penzionu je Café bar v letních měsících s možností posezení na terase. Hosté mají k dispozici připojení na internet a parkování na dvoře penzionu.

Penzión Maroli

Penzión Maroli Penzión Maroli ubytování Trnava
Penzion  MAROLI nabízí ubytování hotelového typu nacházející se v tiché lokalitě v blízkosti historického centra Trnavy. Penzion nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s privátním parkovištěm v areálu.Penzion Maroli Trnava ubytováníPenzion Maroli nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových nadstandardně vybavených pokojích. V letních měsících vás jistě potěší klimatizace. V celém objektu je zdarma k dispozici připojení k internetu.