Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Veľká LomnicaApartmány Lomnica ****

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytování Veľká Lomnica
Apartmány Lomnica se nacházejí v krásném prostředí Vysokých Tater mezi obcemi Tatranská a Velká Lomnice, přímo na pomezí Tatranského Národního Parku. Apartmány jsou součástí nově vybudovaného Resortu Apartmány Lomnica, který sestává ze dvou apartmánových domů s celkovou kapacitou 95 dvoupokojových apartmánů. Přímo z prostorných balkonů Vašeho luxusního bydlení se Vám na severní straně nabízí exkluzivní výhled na štíty Vysokých Tater. Na západní straně se můžete kochat výhledem na vzdálené vrcholky Nízkých Tater. Apartmány jsou citlivě designově navrženy v souladu s prostředím i architekturou typickou pro Vysoké Tatry.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytování Veľká Lomnica
Penzion U Šeliho nabízí luxusní ubytování pro náročné v novém objektu, který byl vybudován na úpatí Vysokých Tater v obci Veľká Lomnica.

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytování Veľká Lomnica
Hotel International ve Velké Lomnici se nachází v tichém a příjemném prostředí s výhledem na Vysoké Tatry. Hotel International je vzdálen 14 km od města Poprad a 7 km od lyžařských svahů a turistických chodníků v Tatranské Lomnici.Hotel International Velká Lomnice ubytováníHotel International nabízí 1 apartmán a 28 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytování Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytování Veľká Lomnica
Penzion Tatras má výbornou polohu v regionu Tater. Okolí je bohaté na historické památky a folklór.Penzion Tatras Veľká Lomnica Ubytování:Penzion poskytuje komfortní ubytování v dvoulůžkových pokojích, případně v prostorných apartmánech s kuchyňkou a s výhledem na krásné panorama Vysokých Tater. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. V celém penzionu Tatras je samozřejmě 24 hodin k dispozici internetové připojení kabelem i WIFI.

Apartmán Lomnica C12 ****

Apartmán Lomnica C12 ubytování Veľká Lomnica
Ak vás tieto obrázky zaujali, neváhajte a doprajte si pobyt v našom apartmáne v príjemnom prostredí za sympatickú cenu v rezorte Apartmány Veľká Lomnica.Náš apartmán sa nachádza v tomto komplexe a poskytuje luxusné dvojizbové ubytovanie s výhľadom na končiare Vysokých Tatier.