Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování Veľká LomnicaApartmány Lomnica ***

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytování Veľká Lomnica
Vstúpte do čarovného sveta tatranskej prírody a obklopte sa krásou zelene a oázou pokoja v Apartmánoch Lomnica….Doprajte si komfort priestoru. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka 34 priestranných apartmánov, konferenčné priestory pre 60 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik, grilovacie altánky.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytování Veľká Lomnica
Penzion U Šeliho nabízí luxusní ubytování pro náročné v novém objektu, který byl vybudován na úpatí Vysokých Tater v obci Veľká Lomnica.

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytování Veľká Lomnica
Hotel International ve Velké Lomnici se nachází v tichém a příjemném prostředí s výhledem na Vysoké Tatry. Hotel International je vzdálen 14 km od města Poprad a 7 km od lyžařských svahů a turistických chodníků v Tatranské Lomnici.Hotel International Velká Lomnice ubytováníHotel International nabízí 1 apartmán a 28 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytování Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytování Veľká Lomnica
Penzion Tatras má výbornou polohu v regionu Tater. Okolí je bohaté na historické památky a folklór.Penzion Tatras Veľká Lomnica Ubytování:Penzion poskytuje komfortní ubytování v dvoulůžkových pokojích, případně v prostorných apartmánech s kuchyňkou a s výhledem na krásné panorama Vysokých Tater. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. V celém penzionu Tatras je samozřejmě 24 hodin k dispozici internetové připojení kabelem i WIFI.

Apartmán Lomnica C12 ****

Apartmán Lomnica C12 ubytování Veľká Lomnica
Ak vás tieto obrázky zaujali, neváhajte a doprajte si pobyt v našom apartmáne v príjemnom prostredí za sympatickú cenu v rezorte Apartmány Veľká Lomnica.Náš apartmán sa nachádza v tomto komplexe a poskytuje luxusné dvojizbové ubytovanie s výhľadom na končiare Vysokých Tatier.