Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování VitanováHotel Gobor *** ***

Hotel Gobor *** Hotel Gobor *** ubytování Vitanová
Penzion Relax Vitanová se nachází v jednom z najrázovitejších regionů.Penzion Relax se nachází v překrásném prostředí Oravské přírody na okraji obce Vitanová,ve směru k termálnímu koupališti Oravicích  jen 7 km od hranic s Polskem. Hosté uvítají umístění penzionu Relax na klidném místě, kde je pestrá nabídka aktivit a možnost načerpání nově energie.

Penzión Borky **

Penzión Borky Penzión Borky ubytování Vitanová
Penzion Borky Vám nabízí jedinečnou možnost strávit příjemné chvíle v severní části Slovenska na Oravě, v kraji, o kterém se kdysi říkalo, že je "začátek kamení a konec chleba". Penzion Borky se nachází  v obci Vitanová. Krásná příroda, horské masivy provázánými nesčetnými údolími, zalesněné bralnaté svahy, hole, strmé hřebeny, křišťálově čisté bystřiny a vzácné druhy rostlin a živočichů vytvářejí překrásnou přírodní scenérii.

Penzión Rak pri Oravici

Penzión Rak pri Oravici Penzión Rak pri Oravici ubytování Vitanová
Penzion Rak při Oravici se nachází v obci Vitanová na severu Oravy. Stylový penzion Rak při Oravici je situován ve Vitanová na Oravě, v oblasti Západních Tater - Roháče, jen 5 km od Oravice, kde se nachází Meander Skipark a aquapark s termální, léčivou vodou a jen 800 m od skipark Vitanová Vrchdolin.Penzion Rak při Oravici Vitanová ubytováníPenzion Rak při Oravici ve Vitanové nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.