Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování ŽdiarGoralturist

Goralturist Goralturist ubytování Ždiar
Penzion Goralturist se nachází v rázovité podtatranské obci Ždiar v srdci Belianských Tater. V létě je zde možnost podnikat pěší túry do Belianských a Vysokých Tater, navštívit Belianskou jeskyni, Lomnický štít a přejít přes Široké sedlo na Chatu u Zelené plese. Objekt je vhodným východiskem na výlety za poznáváním historických památek.

Hotel Bachledka**** Strachan ****

Hotel Bachledka**** Strachan Hotel Bachledka**** Strachan ubytování Ždiar
Hotel Bachledka Strachan si Vás dovoluje pozvat  na skvělou rodinnou dovolenou pod štíty Belianských Tater do Bachledovej doliny ve měste Žďiar. Toto místo je ideálním pro rodiny s dětmi. Nabízeny k ubytování jsou pokoje a apartmány s odpočinkem v relaxačním a wellness centru. Hotel Bachledka Strachan leží přímo na sjezdovce lyžařského střediska SKI Jezersko - Bachledova.

Hotel Magura **

Hotel Magura Hotel Magura ubytování Ždiar
Hotel MAGURA je situován v Monkovej dolině v tichém prostředí s nádherným výhledem na hřebeny Belianských Tater. Je vzdálen 1,5 km od rázovité horalské obce Ždiar, známé pozoruhodnou lidovou architekturou a tradičním folklórem. Hotel Magura Ždiar UBYTOVÁNÍHotel Magura má k dispozici jedno, dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlky a rodinné apartmá. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV se satelitem, rádiem, telefonem.

Chalupa Ždiar*** ***

Chalupa Ždiar*** Chalupa Ždiar*** ubytování Ždiar
Chalupa Ždiar nabízí na vysoké úrovni příjemné, rodinné a atmosférou nabité ubytování. Chalupa je vhodná pro rodiny s dětmi nebo skupiny, kteří preferují soukromí, protože mají celou chalupu pouze pro sebe.Chalupa Ždiar ubytování ŽdiarChalupa Ždiar je k pronájmu přednostně na týdenní a víkendové pobyty a poskytuje pronájem v apartmánech s maximální kapacitou 12 osob.

Penzión Aja

Penzión Aja Penzión Aja ubytování Ždiar
Penzión Aja v obci Ždiar po celý rok poskytuje komplexné ubytovacie služby v moderne zariadených izbách, stravovacie služby a množstvo doplnkových služieb; je najlepším miestom pre Vás, Vaše ratolesti aj pre strávenie rodinnej dovolenky.

Penzión Tatrakon **

Penzión Tatrakon Penzión Tatrakon ubytování Ždiar
Penzion Tatrakon ve Ždiaru se nachází v rázovité slovenské tatranské obci Ždiar, známé svou typickou lidovou architekturou a vynikajícími lyžařskými podmínkami. Penzion Tatrakon ve Ždiaru je situován v překrásném horském prostředí s výhledem na panorama Belianských Tater, Spišská Magura a nabízí rekreační možnosti pro rodiny, školy v přírodě, školní výlety a lyžařské výcviky, cykloturistiku, sportovní aktivity a fotbal.

Spa & wellness Resort Ždiaranka** ***

Spa & wellness Resort Ždiaranka** Spa & wellness Resort Ždiaranka** ubytování Ždiar
Penzion Ždiaranka je stylová koliba v malebné obci Ždiar, kde si vychutnáte jedinečnou atmosféru v tichém prostředí Belianských Tater a Spišskej Magury v blízkosti hraničního přechodu do Polska. Okouzleni budete nejen nádherným výhledem na panorama Belianských Tater. Penzion Ždiaranka Ždiar UBYTOVÁNÍPenzion Ždiaranka nabízí ubytování celoročně ve vkusně zařízených dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích s koupelnou a WC, pro náročnější hosty

Wellness Penzion*** Strachan ***

Wellness Penzion*** Strachan Wellness Penzion*** Strachan ubytování Ždiar
Hosté mají možnost se nechat zlákat nevšedním kouzlem goralské vesničky Ždiar. Ubytování přímo v lůně Belianských Tater a Spišské Magury, vybavení penzionu, jeho poloha a poskytované služby jsou zárukou spokojenosti.Hosty Penzionu Strachan si podmaní nádherný výhled, kvalitní služby a rodinná atmosféra. Penzion Strachan je ideální místo pro rodinnou dovolenou a příjemné ubytování v obci Ždiar.

Chaty Winter & Summer ***

Chaty Winter & Summer Chaty Winter & Summer ubytování Ždiar
Luxusné novopostavené zrubové chaty v nádhernom prostredí, s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier, Vám nedovolia zabudnúť na Vami prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Chaty sa nachádzajú priamo v horskej dedinke Ždiar : 896 m.n.m., ktorá je situovaná medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou.

Penzión Soňa *

Penzión Soňa ubytování Ždiar
Pozývame Vás na strávenie príjemných dovolenkových dní. Rodinný penzión v obci Ždiar ponúka Vám krásu a čaro Belianskych Tatier, ktoré môžete obdivovať priamo z okien penziónu. Klimatické prostredie, v ktorom sa nachádza, má ideálne podmienky pre turistiku, lyžovanie alebo liečenie niektorých respiračných chorôb.