Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování ŽilinaHotel Grand ****

Hotel Grand Hotel Grand ubytování Žilina
Hotel  Grand se nachází přímo v historickém jádru města Žilina. Jeho neopakovatelnou atmosféru dotvářejí okolní obchůdky, restaurace, kavárny a vinárny s terasami, které se nacházejí v jeho bezprostřední blízkosti na centrálním náměstí města. Hotel Grand Žilina ubytování: Hotel  Grand Žilina nabízí ubytování v 16 jednolůžkových pokojích, 25 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech s možností 12 přistýlek o celkové kapacitě 80 osob.

Hotel Slovakia ***

Hotel Slovakia Hotel Slovakia ubytování Žilina
Oblíbený a velmi známý hotel Slovakia Inn s bohatou tradicí má nejlepší polohu v centru města a v blízkosti historické části Žiliny. Hotel Slovakia Inn je snadno dostupný z každé strany motorovými vozidly, ale je k němu velmi snadný přístup od železničního a autobusového nádraží. Žilina je středem Slovenska a tak je z toho města možné spojení jakýmkoli dopravním prostředkem na kterékoliv místo na Slovensku.

Hotel Slovan ***

Hotel Slovan Hotel Slovan ubytování Žilina
Hotel SLOVAN byl založen v 30-tých letech dvacátého století a leží v historické části města Žilina, na ulici A. Kmeťa. Již od svého vzniku se stal cílem mnoha návštěv obchodníků nebo turistů, právě z důvodu výhodné polohy. Přilehlý park poskytuje možnost nerušeného odpočinku přímo v centrální části města. Okolí hotelu se stalo oblíbeným cílem na procházkách starým městem nejen u domácích, ale i u zahraničních hostů.