Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování ZuberecPenzión Jantoľák *

Penzión Jantoľák Penzión Jantoľák ubytování Zuberec
Penzion Jantolák je situován na okraji obce Zuberec. V penzionu Jantolák na Vás dýchne příjemná rodinná atmosféra spojená s pohodou. Penzion Jantolák Vám poskytne ubytovací, stravovací a doplňkové služby.Autobusové a vlakové spojení: Vlakem do Liptovského Mikuláše a dále autobusem do Zuberce zastávka rozcestí Šroba (cca 50 m).

Penzión Pribiskô **

Penzión Pribiskô Penzión Pribiskô ubytování Zuberec
Penzionu Pribiskô je rodinný penzion, který se nachází v překrásném tichém podhorském prostředí na úpatí Brestova - části hlavního Roháčského hřebene. Penzion Pribiskô je situován mimo obce Zuberec.Penzion Pribiskô ubytování Zuberec:Hosté mají možnost vybrat si ze 2 budov penzionu Pribiskô: Hlavní budova penzionu Pribiskô:13 dvoulůžkových pokojů, 4 apartmány, většina s možností přistýlky. Každý pokoj a apartman má vlastní sociální zařízení a TV.

Penzión Šindľovec

Penzión Šindľovec Penzión Šindľovec ubytování Zuberec
Zrekonstruovaná roubená stavba penzionu Šindľovec je situována v Roháčské dolině Západních Tatrách jen 10 minut pěšky od sjezdovky "Zverovka - Spálená". V létě je výhodným nástupním bodem na turistiku Roháčské doliny, která je centrem výstupů na hlavní hřeben Roháčů. V budově penzionu se nachází infocentrum ŠL -TANAPu kde Vám poradí o možnostech turistiky, zajistí doprovod horským vůdcem pro náročnější turisty nejen v Západních Tatrách, ale v