Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres KežmarokAbrahámovce Ľubica Spišské Hanušovce
Bušovce Lysá nad Dunajcom Stará Lesná
Červený Kláštor Majere Stotince
Červený Kláštor-kúp. Majerka Stráne pod Tatrami
Hágy Malá Franková Strážky
Havka Malý Slavkov Toporec
Holumnica Matiašovce Tvarožná
Hradisko Mlynčeky Veľká Franková
Huncovce Osturňa Veľká Lomnica
Ihľany Pikovce Vlková
Jezersko Podhorany Vlkovce
Jurské Rakúsy Vojňany
Kežmarok Reľov Vrbov
Krížová Ves Slovenská Ves Výborná
Lechnica Spišská Belá Zálesie
Lendak Spišská Stará Ves Žakovce

Apartmány Lomnica ***

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytování Veľká Lomnica
Vstúpte do čarovného sveta tatranskej prírody a obklopte sa krásou zelene a oázou pokoja v Apartmánoch Lomnica….Doprajte si komfort priestoru. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka 34 priestranných apartmánov, konferenčné priestory pre 60 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik, grilovacie altánky.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytování Veľká Lomnica
Penzion U Šeliho nabízí luxusní ubytování pro náročné v novém objektu, který byl vybudován na úpatí Vysokých Tater v obci Veľká Lomnica.

Hotel Club ***

Hotel Club Hotel Club ubytování Kežmarok
Hotel Club v Kežmaroku leží v centru historického městečka Kežmarok, v němž se snoubí historie se současnou kulturou. Jeho pozice je atraktivní zejména blízkostí Vysokých Tater. Hotel Club v Kežmaroku Vás okouzlí nejen jeho nádherným prostředím, vynikající a nápaditá kuchyně, ale i vstřícným personálem. Hotel Club v Kežmaroku ubytováníHotel Club v Kežmaroku poskytuje k ubytování celkem 35 útulně zařízených pokojů.

Hotel Forton ***

Hotel Forton Hotel Forton ubytování Stará Lesná
Hotel FORTON je situovaný v obci Stará Lesná jen 2 km od Tatranské Lomnice v podnoží masivu Lomnického štítu,ve východní části Vysokých Tater. Tato vynikající poloha jej předurčuje k tomu, že v něm můžete strávit zimní i letní dovolenou či uspořádat firemní akce, prezentace, konference či soukromé rodinné oslavy.Hotel Forton Stará Lesná ubytováníHotel Forton nabízí k dispozici 22 dvoulůžkových pokojů a 10 luxusních apartmánů.

Hotel Hviezdoslav****

Hotel Hviezdoslav**** Hotel Hviezdoslav**** ubytování Kežmarok
Vítejte v malém hotelu s velkým srdcem na úpatí nejmenších velehor světa Vysokých Tater.

Kontakt wellness hotel ****

Kontakt wellness hotel Kontakt wellness hotel ubytování Stará Lesná
Hotel Kontakt se nachází pod vrcholky Vysokých Tater jen 2 km od Tatranské Lomnice. Moderní wellness hotel s kvalitními službami Vám poskytne příjemné prostředí pro odpočinek a sport. Hotel Kontakt je ideální místo nejen pro strávení dovolené, ale i pro konání konferencí a firemních akcí. Hotel Kontakt Stará lesná ubytováníKontakt Wellness Hotel v Staré Lesné Vám nabízí ubytování v pohodlných pokojích, apartmánech a stylových srubech Kapacita

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytování Veľká Lomnica
Hotel International ve Velké Lomnici se nachází v tichém a příjemném prostředí s výhledem na Vysoké Tatry. Hotel International je vzdálen 14 km od města Poprad a 7 km od lyžařských svahů a turistických chodníků v Tatranské Lomnici.Hotel International Velká Lomnice ubytováníHotel International nabízí 1 apartmán a 28 komfortně zařízených dvoulůžkových pokojů.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytování Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytování Veľká Lomnica
Penzion Tatras má výbornou polohu v regionu Tater. Okolí je bohaté na historické památky a folklór.Penzion Tatras Veľká Lomnica Ubytování:Penzion poskytuje komfortní ubytování v dvoulůžkových pokojích, případně v prostorných apartmánech s kuchyňkou a s výhledem na krásné panorama Vysokých Tater. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. V celém penzionu Tatras je samozřejmě 24 hodin k dispozici internetové připojení kabelem i WIFI.

Vila Tatra *

Vila Tatra Vila Tatra ubytování Stará Lesná
Penzion Vila Tatra Stará Lesná leží v srdci Vysokých Tater v obci Stará Lesná. Penzion Vila Tatra  je výbornou volbou pro dovolenou v každém ročním období. Ubytování v penzionu Vila Tatra je vhodné pro děti, ozdravné pobyty, rodinné oslavy či rekreace pro dospělé i seniory.Penzion Vila Tatra Stará Lesná ubytováníPenzion Vila Tatra nabízí kvalitní ubytování v dvoulůžkových pokojích. Po dohodě je možné domluvit i třílůžkový pokoj.