Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres KošiceBačkovík Kecerovské Kostoľany Rešica
Baňa Lucia Kecerovské Pekľany Rozhanovce
Barca Kecerovský Lipovec Rudník
Baška Kechnec Ruskov
Belža Kokšov - Bakša Sady nad Torysou
Beniakovce Komárovce Seleška
Bernátovce Kostoľany n/Hornádom Seňa
Bidovce Košice Skároš
Blažice Košická Belá Slančík
Bočiar Košická Nová Ves Slanec
Bohdanovce Košická Polianka Slanská Huta
Boliarov Košické Oľšany Slanské Nové Mesto
Borda Košický Klečenov Sokoľ
Budimír Kráľovce Sokoľany
Budulov Krásna Staré Mesto
Bukovec Kysak Svinica
Bunetice Lorinčík Šaca
Buzica Ľudvikov dvor Šebastovce
Buzice Malá Ida Šemša
Byster Malá Lodina Štós
Cestice Malá Vieska Štós - kúpele
Čakanovce Medzev Ťahanovce
Čaňa Milhosť Tepličany
Čečejovce Mokrance Trebejov
Čižatice Moldava nad Bodvou Trsťany
Debraď Mudrovce Trstené pri Hornáde
Drienovec Myslava Turňa nad Bodvou
Družstevná pri Horn. Nižná Hutka Turnianska Nová Ves
Ďurďošík Nižná Kamenica Vajkovce
Ďurkov Nižná Myšľa Valaliky
Dvorníky Nižný Čaj Včeláre
Dvorníky - Včeláre Nižný Klátov Veľká Ida
Geča Nižný Lánec Veľká Lodina
Gomboš Nižný Medzev Všechsvätých
Grajciar Nová Polhora Vtáčkovce
Gyňov Nováčany Vyšná Hutka
Hačava Nový Salaš Vyšná Kamenica
Háj Obišovce Vyšná Myšľa
Haniska Olšovany Vyšné Opátske
Herľany Opátka Vyšný Čaj
Hodkovce Opiná Vyšný Klátov
Hosťovce Ortáše Vyšný Lánec
Hrašovík Paňovce Vyšný Medzev
Hýľov Peder Zádiel
Chorváty Pereš Západ
Chrastné Perín Zdoba
Chym Perín - Chym Zlatá Idka
Janík Ploské Žarnov
Jasov Poľov Ždaňa
Kalša Poproč Železiarne
Kavečany Rákoš Žírovce
Kecerovce Rankovce

Apartmánový hotel City Residence ***

Apartmánový hotel City Residence Apartmánový hotel City Residence ubytování Košice
  Apartmánový hotel City Residence je komfortní a stylový hotel v historickém centru města je jen 200 metrů od pěší zóny v historickém jádru města Košice. Osm vkusně zařízených a neuvěřitelně prostorných apartmánů s plnohodnotným vybavením i pro náročnou klientelu. Apartmány hotelu City Residence jsou nejlepší volbou pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt ve městě.

Boutique hotel Bristol**** ****

Boutique hotel Bristol**** Boutique hotel Bristol**** ubytování Košice
Boutique Hotel Bristol nabízí ubytování v luxusních jedno a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem z přírodních materiálů a živými květinami a všechny pokoje jsou klimatizovány. Najdete v nich vše pro Vaše pohodlí a příjemný pocit. Pokoje Prostorné dvoulůžkové klimatizované pokoje jsou zařízeny stylovým dřevěným nábytkem a živými květy.

City Hotel ***

City Hotel City Hotel ubytování Košice
Nově postavený luxusní City Hotel Košice se nachází nedaleko centra Košic na okraji širšího centra města Košice. Hotel City Košice garantuje svým klientům špičkovou úroveň vybavení. City Hotel ubytování Košice City hotel Košice poskytuje svým návštěvníkům ubytování ve třinácti nadstandardních pokojích a dvou luxusních apartmánech. City Hotel Košice vám nabízí stylové ubytování v moderně zařízených pokojích.

City Penzion Kosice ***

City Penzion Kosice City Penzion Kosice ubytování Košice
Penzion City Košice se nachází na klidném místě v Jižní části města, 1500 m od centra. Krajské město Košice je metropolí východního Slovenska. Toto druhé největší slovenské město leží na řece Hornád v rovinaté Košické kotlině.Penzion City Košice ubytováníTříhvězdičkový penzion City Košice, ve kterém panuje příjemná rodinná atmosféra, poskytuje ubytování v 10 útulných pohodlně zařízených jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ****

GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA GOLDEN ROYAL Boutique hotel & SPA ubytování Košice
Golden Royal Boutique hotel & SPA **** sídlí v tiché uličce v centru města Košice, jen 200 m od hlavní ulice a 20 m od známé uličky řemesel - Hrnčířské ulice a 30 m od největšího parku města - Petrova sadu. Hotel byl rekonstruován a do provozu zařazen v roce 1996. Z exteriéru na pohled nenápadná stoletá budova ukrývá velkorysé prostory. Hotel nabízí bezkonkurenční spojení luxusu a pohodlí s relaxem v indických ajurvédských lázních RASAJÁNA.

Hotel Alessandria ***

Hotel Alessandria Hotel Alessandria ubytování Košice
Hotel Alessandria  se nachází na okraji historického centra Košic v tiché uličce. Prochází postupně kompletní rekonstrukcí v klasickém stylu a neustále se modernizuje. Poskytuje tradičně kvalitní služby na vysoké úrovni již několik let. Svým standardem splní představy i náročným hostům. Nabízí pohodlné ubytování v moderním prostředí. Hotel Alessandria Košice UBYTOVÁNÍHotel Alessandria s celkovou kapacitou 20 lůžek.

Hotel Ambassador ****

Hotel Ambassador Hotel Ambassador ubytování Košice
Luxusní Hotel Ambassador, přímo v historickém a kulturním centru města Košice, je připraven Vám poskytnout pohodlí domova. Komfortní pokoje, příjemná restaurace Diplomat, nekuřácká kavárna Café Ambassador, kuřácká kavárna Café Bayer, konferenční a banketová sál, relaxačně-odpočinkové prostory a jiné hotelové služby určitě hostům tento pocit zajistí.

Hotel Bankov ****

Hotel Bankov Hotel Bankov ubytování Košice
Hotel Bankov  si podmaní návštěvníky svojí 140 letou tradicí, díky níž je nejstarším existujícím hotelem na Slovensku. Můžete se nadýchat čerstvého vzduchu, poslouchat ticho okolní přírody, přesto, že jste jen 4 kilometry od centra Košic. Nabízí pohodlí, komfort a vynikající atmosféru v dvoulůžkových pokojích a apartmánech.Hotel Bankov Košice UBYTOVÁNÍHotel Bankov nabízí pohodlí, komfort a vynikající atmosféru.

Hotel Múza ***

Hotel Múza Hotel Múza ubytování Košice
Hotel Múza  se nachází v Košicích blízko centra města a letiště. Novopostavený Hotel Múza Košice se snaží v paletě hotelů nabídnout na slovenském trhu něco jiného. Jde zejména o originální nápad vytvořit hotel jako netradiční galerii více múz umění - filmové, výtvarné a hudební. Každé z těchto múz je věnováno jedno podlaží. Zvláštností hotelu je, že pokoje nemají označení podle čísel, ale podle uměleckých osobností (např.

Hotel Yasmin ****

Hotel Yasmin Hotel Yasmin ubytování Košice
Hotel Yasmin se nachází nedaleko historického centra Košic. Hotel Yasmin se může pochlubit profesionálními službami na vysoké úrovni. Hotel Yasmin je velmi dobře dostupný   z dálnice E50 a nachází se přibližně 10 minut od letiště autem. Hotel Yasmin Košice UBYTOVÁNÍHotel Yasmin Košice nabízí ubytování ve 166  unikátních designově upravených pokojích. Hotel Yasmin Košice splní nároky i nejnáročnějších klientů.