Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres PiešťanyBanka Krakovany Ratnovce
Bašovce Lančár Sokolovce
Borovce Malé Orvište Šípkové
Dolný Lopašov Moravany nad Váhom Šterusy
Drahovce Nižná Ťapkové
Dubovany Ostrov Trebatice
Ducové Pečeňady Veľké Kostoľany
Hubina Piešťany Veľké Orvište
Chtelnica Prašník Veselé
Kocurice Pustá Ves Vrbové
Kočín Rakovice

Hotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytování Piešťany
Hotel Magnólia se svou kapacitou 128 komfortních pokojů patří mezi největší hotely v malebném lázeňském městě Piešťany. Má ideální polohu přímo v centru města na nábřeží s výbornou dostupností.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytování Piešťany
  Sympatický plně bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pro všechny generace, pro seniory i rodiny s dětmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Máj piešťany vám nabízí maximálně 115 lůžek při využití všech lůžek v pokojích, v 51 pokojích a 2 apartmánech. Z toho 33 dvoulůžkových, 7 prostorných třílůžkových, 10 jednolůžkových s přistýlkou, 1 jednolůžková a 2 dvoulůžkové apartmány s přistýlkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytování Piešťany
  Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, který se nachází v blízkosti lázeňského města Piešťany, na východním pobřeží vodní nádrže Sĺňava.Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVÁNÍHotel Odevák vám nabízí 36 dvoulůžkových pokojů, 6 rodinných pokojů pro čtyři osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytování Piešťany
Hotel Park leží v lázeňském městě Piešťany, v západní části Slovenska, 80 km severovýchodně od Bratislavy a 125 km od mezinárodního letiště Wien - Schwechat. Wellness a léčebný hotel Park má atraktivní polohu. Nachází se v příjemném a tichém prostředí městského parku, vedle ramene řeky Váh, necelých 500 m od pěší zóny a lázeňského ostrova. Piešťany jsou největší a nejvýznamnější lázeňské město Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytování Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoluje pozvat do příjemné lokality Piešťany, který je situován v tichém prostředí tohoto světoznámého lázeňského města. Přijedte nasát oázu klidu a pohody a odpočiňte si od každodenního shonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytováníHotel Piešťany nabízí návštěvníkům 132 prostorných pokojů a apartmánů různých velikostí, kde naleznete dostatek klidu a pohodlí důležitého k Vašemu spokojenému pobytu.

Hotel Satelit*** ***

Hotel Satelit*** Hotel Satelit*** ubytování Piešťany
Hotel Satelit *** se nachází přímo v centru lázeňského města Piešťany. Je situován v blízkosti pěší zóny a historického centra, nedaleko lázeňského ostrova. Díky lokalizaci nabízí dobrou dostupnost pěšky nebo dopravními prostředky.

Hotel Tematín Wellness & Spa ***

Hotel Tematín Wellness & Spa Hotel Tematín Wellness & Spa ubytování Moravany nad Váhom
Hotel Tematín se nachází v Moravanech nad Váhom, 3 km od centra lázeňského města Piešťany, v údolí řeky Váh, pod západním úpatím vrchů Považského Inovce. Piešťany se svým okolím patří k nejteplejším místům Slovenska s největším počtem slunečných dní, poloha a klima je předurčují k trávení příjemné dovolené během celého roku.

PENSION HELLENE RELAX CLUB ***

PENSION HELLENE RELAX CLUB *** PENSION HELLENE RELAX CLUB *** ubytování Piešťany
Pension HELLENE Relax Club *** nabízí komfortní ubytování s kapacitou 19 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Byznys a 1 apartmán Family. Pokoje jsou vybaveny moderním a elegantním nábytkem. Součástí každého pokoje je sprcha, apartmán - vana, WC, telefon, LCD televizor, lednička.

Pension Rybársky Dvor ****

Pension Rybársky Dvor Pension Rybársky Dvor ubytování Piešťany
Na jižním okraji lázeňského města Piešťany, při dvou chovných rybnících, plných pstruhů a kaprů, najdete penzion Rybársky Dvor - malé vodní království výjimečné kuchyně, nadstandardních služeb a nevšedních zajímavostí. S kompletním wellness servisem včetně suché a mokré sauny, vířivky a masáže. Penzion Rybársky Dvor Piešťany UBYTOVÁNÍV penzionu Rybársky Dvor v Piešťanech je k dispozici 14 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 1 apartmán s