Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres PopradBatizovce Mengusovce Šuňava
Dolný Smokovec Mlynica Švábovce
Filice Nižná Šuňava Tatranská Javorina
Gánovce Nová Lesná Tatranská Kotlina
Gerlachov Nový Smokovec Tatranská Lesná
Hôrka Ondrej Tatranská Lomnica
Horný Smokovec Podspády Tatranská Polianka
Hozelec Poprad Tatranská Štrba
Hranovnica Primovce Tatranské Matliare
Jánovce Spišská Sobota Tatranské Zruby
Javorina Spišská Teplica Úsvit
Kežmarské Žľaby Spišské Bystré Veľká
Kišovce Spišský Štiavnik Veľký Slavkov
Kravany Starý Smokovec Vernár
Kvetnica Stráže pod Tatrami Vikartovce
Liptovská Teplička Svit Vydrník
Lučivná Štôla Vysoké Tatry
Machalovce Štrba Vyšné Hágy
Matejovce Štrbské Pleso Ždiar

Apartmán Linda ****

Apartmán Linda Apartmán Linda ubytování Vysoké Tatry
Apartmán LINDA Nový Smokovec se nachází v městské části Vysokých Tater v apartmánovém domě Famíla Smokovec  v  Novém Smokovci. Apartmán Linda Nový Smokovec je ideálním místem, kde můžete strávit zaslouženou dovolenou.Apartmán LINDA Nový Smokovec UBYTOVÁNÍApartmán LINDA Nový Smokovec nabízí komfortní ubytování klientům s maximální kapacitou 5 osob. Apartmán Linda Nový Smokovec se skládá z koupelny se sprchovým koutem a toaletou a dvou pokojů.

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ****

Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** Apartmán Štrbské Pleso - Crocus **** ubytování Štrba
Apartmán Veľká Lomnica se nachází v krásném prostředí Vysokých Tater mezi obcemi Tatranská a Veľká Lomnica, přímo na pomezí Tatranského Národního Parku. Veľká Lomnica Apartmán Veľká Lomnica ubytování: Apartmán Veľká Lomnica je součástí nově vybudovaného Resortu Apartmány Veľká Lomnica, který sestává ze dvou apartmánových domů s celkovou kapacitou 95 dvoupokojových apartmánů.

APARTMAN*** SLAVKOV ***

APARTMAN*** SLAVKOV APARTMAN*** SLAVKOV ubytování Nová Lesná
Váš kľúč k Vysokým Tatrám s Popradom a okolím  . . .           máte na dosah! len za 12 €!!!

Apartmánový dom Familia Smokovec ***

Apartmánový dom Familia Smokovec Apartmánový dom Familia Smokovec ubytování Vysoké Tatry
Apartmánový dům Família  se nachází v nádherném prostředí podhůří Vysokých Tater v osadě Nový Smokovec nabízí možnost celoročního ubytování v luxusně zařízených apartmánech. Apartmány jsou zařízeny nejvyšším standartem. Apartmánový dům Família má své autonomní prostředí, které kolem objektu vytváří ochrannou zónu klidu, nerušeného pohodlí a rodinné pohody.

Goralturist

Goralturist Goralturist ubytování Ždiar
Penzion Goralturist se nachází v rázovité podtatranské obci Ždiar v srdci Belianských Tater. V létě je zde možnost podnikat pěší túry do Belianských a Vysokých Tater, navštívit Belianskou jeskyni, Lomnický štít a přejít přes Široké sedlo na Chatu u Zelené plese. Objekt je vhodným východiskem na výlety za poznáváním historických památek.

Grand Hotel Bellevue ****

Grand Hotel Bellevue Grand Hotel Bellevue ubytování Vysoké Tatry
Komfortní Grand Hotel Bellevue je umístěn v Horním Smokovci, v jednom z nejznámějších středisek Vysokých Tater. Grand Hotel Bellevue v Horním Smokovci má již padesátiletou tradici v oblasti hotelnictví, ve své době to byl první hotel s krytým bazénem. Nyní je kompletně rekonstruován do kategorie čtyřhvězdičkového hotelu.

Hotel Amalia ****

Hotel Amalia Hotel Amalia ubytování Nová Lesná
Hotel AMALIA  je situován asi 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovce hotel se nachází v překrásném prostředí tatranské přírody pod vrcholky Vysokých Tater v nadmořské výšce 820 m nm. Hotel Amalia je stylový hotel s nádechem italského stylu, který Vám nabízí ve svém nevšedním prostředí, pohodlí a oddych.Hotel Amalia Nová Lesná - Starý Smokovec UBYTOVÁNÍCelková kapacita je 19 pokojů se 47 lůžky s možností přístýlky.

Hotel Avalanche *** ***

Hotel Avalanche *** Hotel Avalanche *** ubytování Štôla
Hotel Avalanche se nachází v malebné podtatranské obci Štôla ve Vysokých Tatrách přímo pod nejvyšším tatranským vrcholem Gerlachovským štítem. Hotel Avalanche Štôla ubytování: Hotel Avalanche Štôla nabízí ubytování o celkové kapacitě 50 osob, celkem 14 pokojů + prostorný apartmán LUX se samostatným vchodem a vybavenou kuchyňkou.

Hotel Bachledka**** Strachan ****

Hotel Bachledka**** Strachan Hotel Bachledka**** Strachan ubytování Ždiar
Hotel Bachledka Strachan si Vás dovoluje pozvat  na skvělou rodinnou dovolenou pod štíty Belianských Tater do Bachledovej doliny ve měste Žďiar. Toto místo je ideálním pro rodiny s dětmi. Nabízeny k ubytování jsou pokoje a apartmány s odpočinkem v relaxačním a wellness centru. Hotel Bachledka Strachan leží přímo na sjezdovce lyžařského střediska SKI Jezersko - Bachledova.

Hotel CROCUS **** ****

Hotel CROCUS **** Hotel CROCUS **** ubytování Štrbské Pleso
Moderní hotel Crocus se nachází přímo v centru Štrbského Plesa mezi centrálním parkovištěm a železniční stanicí. Hotel poskytuje nadstandardní ubytování v 65 komfortních apartmánech pro individuální, rodinnou a firemní klientelu.Hotel Crocus Ubytování Štrbské Pleso:Hotel Crocus nabízí 8 apartmánů "CLASSIC". Tyto apartmány jsou rozlohou nejútulnější  a sestávají ze dvou pokojů, samostatné ložnice a obývací místnosti s kuchyňkou.