Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres PrievidzaBanky Kanianka Podhradie
Banská Kľačno Poluvsie
Biela Voda Kocurany Poruba
Bojnice Kostolná Ves Pravenec
Bojnice - kúpele Koš Prievidza
Brezany Kúty Račice
Brusno Laskár Radobica
Bystričany Lazany Ráztočno
Cerová Lehota pod Vtáčnikom Remata
Cigeľ Liešťany Rudica
Čavoj Lipník Rudnianska Lehota
Čereňany Lomnica Sebedražie
Diviacka Nová Ves Ľubianka Seč
Diviaky nad Nitricou Mačov Solka
Dlžín Malá Čausa Somorova Ves
Dobročná Malá Lehota Stanáková
Dolné Lelovce Malinová Staré Mesto-Priev.
Dolné Vestenice Matušíková Šajby
Dvorníky n/ Nitricou Morovno Škrípov
Fančová Necpaly-Prievid. III Štiefleje
Gápel Nedožery Štvrte - Prievidza V
Handlová Nedožery - Brezany Šutovce
Horná Ves Nevidzany Temeš
Horné Lelovce Nitrianske Pravno Tužina
Horné Vestenice Nitrianske Rudno Valaská Belá
Chalmová Nitrianske Sučany Veľká Čausa
Chrenovec - Brusno Nitrica Veľká Lehota
Chvojnica Nováky Vieska
Jalovec Opatovce nad Nitrou Vrbany
Ježkova Ves n/N. Oslany Vyšehradné
Kamenec pod Vtáč. Píly - Prievidza II Zemianske Kostoľany

Design Hotel Preuge*** ***

Design Hotel Preuge*** Design Hotel Preuge*** ubytování Prievidza
Moderní, zrekonstruovaný hotel Preuge se nachází v příjemném prostředí horní Nitry poblíž centra města. Železničního a autobusového nádraží. Nabízí vysoký standard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačních služeb. Najdete zde útulné zázemí při Vašich obchodních cestách, vhodné prostory proškolení, semináře, firemní, společenské a kulturní akce. Pro rodiny je pohodlným místem k pobytu s kompletními službami.

Hotel BELASSI ****

Hotel BELASSI Hotel BELASSI ubytování Bojnice
Best Western hotel Belassi nabízí komfortní ubytování v centru historického města Bojnice. Best Western Hotel Belassi se nachází nedaleko lázní, které leží v pohoří Malá Magura. V blízkosti hotelu se také nachází nejnavštěvovanější monument ve Střední Evropě Bojnický zámek.Best Western hotel Belassi Bojnice UBYTOVÁNÍBest Western hotel Belassi Bojnice nabízí ubytování ve 12 komfortních dvoulůžkových pokojích a 8 luxusních apartmánech.

Hotel Bojnický vínny dom ****

Hotel Bojnický vínny dom Hotel Bojnický vínny dom ubytování Bojnice
Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Hotel Kaskáda ***

Hotel Kaskáda Hotel Kaskáda ubytování Bojnice
Hotel Kaskáda v Bojnicích je 4hvězdičkový hotel, který se nachází pouhých 15 minut chůze od Bojnického zámku a centra města Bojnice.Hotel Kaskáda v Bojnicích ubytováníHotel Kaskáda v Bojnicích má pro hosty k dipozici 34 lůžek. Hotel Kaskáda v Bojnicích poskytuje prostorné pokoje s posezením, satelitní TV a minibarem. V pokojích dále najdete žehličku, žehlicí prkno i koupelnu s župany a fénem.

HOTEL POD ZÁMKOM**** ****

HOTEL POD ZÁMKOM**** HOTEL POD ZÁMKOM**** ubytování Bojnice
Hotel pod zámkem **** je hotel evropské třídy typu WELLNESS. Svým hostům poskytuje široký rozsah služeb vysokého standardu.Náš hotel se nachází v překrásném a turisticky nejvyhledávanějším lázeňském městečku Slovenska - Bojnicích na náměstí v těsné blízkosti Bojnického zámku.

Hotel Športcentrum Bojnice*** ***

Hotel Športcentrum Bojnice*** Hotel Športcentrum Bojnice*** ubytování Bojnice
Hotel Športcentrum Bojnice poskytuje kvalitní a komplexní služby založené na tradici a ochotě. Nachází se v lázeňském městě Bojnice nedaleko Bojnického zámku a ZOO, v klidném a malebném prostředí. Hotel Športcentrum Bojnice UBYTOVÁNÍHotel Športcentrum  má celkovou kapacitu 82 lůžek z toho 40 dvoulůžkových a 40 přistýlek na dvoulůžkvých  pokojích.

Penzión ASSO *

Penzión ASSO Penzión ASSO ubytování Bojnice
Penzión ASSO se nachází přímo v centru lázeňského města Bojnice a nabízí ubytování v dvoulůžkových pokojích, rodinných buňkách a apartmánu. Penzion ASSO Bojnice UBYTOVÁNÍVám nabízí pět dvoulůžkových pokojů, s vybavením: TV, WC a koupelnou. Pro ubytované je k dispozici společenská místnost s kuchyňským koutem, ledničkou, mikrovlnou troubou. Místnost lze využít jako k různým organizovaným, ale i samostatným akcím.

Penzión Bojnice **

Penzión Bojnice Penzión Bojnice ubytování Bojnice
Lázeňské a historické městečko Bojnice nabízí množství aktivit a atrakcí, které jsou zárukou vydařené dovolené. Z našeho penzionu je blízko kamkoliv, kromě ubytování nabízíme i stravování. Bezplatné parkování a Wi-fi přístup je samozřejmostí. Vhodný pro turisty, rodiny s dětmi i větší skupiny.

Penzión Družba **

Penzión Družba Penzión Družba ubytování Bojnice
Penzion Družba se nachází v regionu Horní Nitra v malebné obci Bojnice. Po roce 1945 došlo k rozvoji Bojnických lázní jako lázeňského města s kulturním využitím bojnického zámku, národní kulturní památky. Penzion Družba je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu Horní Nitra, ale také k všestrannému sportovnímu vyžití a celoroční rekreaci. Penzion Družba je vzdálený od centra Bojnic přibližně 15 minut pěší chůze.

Penzion Hujer

Penzion Hujer Penzion Hujer ubytování Bojnice
Penzion Hujer v Bojnicích se nachází v historickém centru města, v blízkosti Bojnického zámku a Zoologické zahrady Bojnice. Nabídka ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky av apartmánu.