Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres TrenčínAdamovské Kochanovce Kostolné Mitice Skala
Biskupice Krásny Dub Skalka nad Váhom
Bobot Krivosúd - Bodovka Skalská Nová Ves
Bobotská Lehota Kubrá Soblahov
Bodovka - Krivosúd Kubrica Svinná
Bošianska Neporadza Kykula Štvrtok
Dobrá Lieskové-Zem.Liesk. Trenč.Jastrabie
Dolná Poruba Ľuborča Trenč.Stankovce
Dolná Súča Malé Bierovce Trenčianska Teplá
Dolná Závrská Malé Stankovce Trenčianska Turná
Dolné Motešice Melčice Trenčianska Závada
Drietoma Mníchova Lehota Trenčianske Mitice
Dubodiel Motešice Trenčianske Teplice
Dúbrava Nemšová Trenčín
Hámre Neporadza Trnávka
Horná Súča Omšenie Újazd
Horná Závrská Opatová Velčice
Horňany Opatovce Veľká Hradná
Horné Motešice Orechové Veľké Bierovce
Horné Srnie Peťovka Veľké Stankovce
Hrabovka Petrova Lehota Vlčí Vrch
Chocholná Polníky Záblatie
Istebník Repákovci Zamarovce
Ivanovce Rozvadze Zemianske Lieskové
Kľúčové Rožňová Neporadza Zemianske Mitice
Kochanovce Rožňové Mitice Zlatovce
Kostolná - Záriečie Sedličná

GRAND hotel ****

GRAND hotel GRAND hotel ubytování Trenčín
GRAND hotel Trenčín je situovaný priamo v centre Trenčína. Zariadenie ponúka ubytovanie, reštauračné a relaxačné služby. Návštevníkom mesta Trenčín a obchodným cestujúcim je k dispozícii vkusne moderne zariadených 26 izieb. Solárium, whirpool a sauna sú v cene izby. Bezbariérový prístup do hotela umožňuje vstup aj imobilným hosťom.

Hotel Margit ****

Hotel Margit Hotel Margit ubytování Trenčianske Teplice
Hotel Margit se nachází v centru Trenčianských Teplic nabízí kvalitní ubytování v malém rodinném hotelu, který byl po rekonstrukci moderně zařízen. Hotel Margrit Trenčianské Teplice ubytování: Hotel Margit Trenčianské Teplice nabízí ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích a 2 apartmánech, které jsou moderně upraveny.

Hotel Mariána Gáborika ***

Hotel Mariána Gáborika Hotel Mariána Gáborika ubytování Trenčín
Ubytovanie na 23 2-ložkových izbách. Ubytovanie je na úrovni 3-hviezdičkového hotela. Všetky izby v novej časti sú vybavené sprchovacím kútom, WC, televízorom a pripojením na internet. Raňajky pre ubytovaných hostí sú zahrnuté v cene.

Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy Hotel Most Slávy ubytování Trenčianske Teplice
Hotel MOST SLÁVY je stylový, kvalitně vybavený hotel ve světoznámém lázeňském městečku Trenčianské Teplice. Nachází v centru Trenčianských Teplic, na okraji lázeňského parku, v těsné blízkosti řeky Teplička. Najdete zde komfortní ubytování, wellness, restauraci, kavárnu, konferenční služby, a mnoho dalších služeb. Kromě klasických wellness služeb hotel nabízí i léčebné procedury pod odborným dohledem lékaře. Celkovou atmosféru hotelu dotváří jedinečný MOST SLÁVY se jmény významných osobností oceněných na mezinárodním filmovém festivalu ARTFILM.

Hotel Pod Hradom ***

Hotel Pod Hradom Hotel Pod Hradom ubytování Trenčín
Hotel pod Hradom ponúka príjemné ubytovanie v centre Trenčína pod jeho najväčšou dominantou trenčianskym hradom. Hotel disponuje 3 suitami, 2 apartmánmi a 7 dvojlôžkovými izbami. Súčasťou hotela je aj reštaurácia s letnou terasou a wellness centrum s vírivkou, saunou a masážami. Možnosť WiFi pripojenia na internet v reštaurácii.

Nefajčiarsky penzión Svorad *

Nefajčiarsky penzión Svorad Nefajčiarsky penzión Svorad ubytování Trenčín
Nefaičjarsky penzión Svorad  se nachází přímo v historickém centru města Trenčín. Nefaičjarsky penzión Svorad je vhodný pro ubytování pro všechny klienty, kteří nekouří. Nefaičjarsky penzión Svorad  Trenčín ubytování: Nefaičjarsky penzión Svorad  Trenčín nabízí ubytování klientům o celkové kapacitě 53 lůžek v nekuřáckých pokojích. Všechny pokoje Nefajčjarského penzionu Svorad jsou vybaveny hygienickým zařízením a sprchou.

PARKHOTEL **** na Baračke ****

PARKHOTEL **** na Baračke PARKHOTEL **** na Baračke ubytování Trenčianske Teplice
PARK HOTEL*** na Baračke Vám ponúka príjemnú atmosféru rodinného hotela, komfortné ubytovanie a vynikajúce služby v prostredí kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Počas pobytu vo wellness centre sa môžete osviežiť v nápojovom bare pri bazéne. Z bohatej ponuky procedúr si vyberie každý. Hotel ponúka v elegantnom interiéri priestory na poriadanie firemných stretnutí, rokovaní, prezentácií a školení.

Penzion Livia ***

Penzion Livia Penzion Livia ubytování Trenčianske Teplice
Penzion Livia naleznete v centru lázeňského města Trenčianské Teplice. Penzion Livia je vzdálen 150 metrů od Slovenských léčebných lázní a nabízí rekreační, relaxačně - ozdravné a regenerační pobyty.Penzion Livia Trenčianské Teplice ubytováníPenzion Livia Trenčianské Teplice nabízí 7 dvoulůžkových pokojů a z toho 6 s možností přistýlky. Dále jsou v objektu 3 apartmány, z toho jeden mezonetový s kuchyňkou, dvěma koupelnami a třemi místnostmi.

Penzión Tiberia

Penzión Tiberia Penzión Tiberia ubytování Trenčín
Penzión Tiberia je rodinné ubytovacie zariadenie vzdialené len necelý kilometer od historického centra mesta Trenčín, situované v tichej lokalite a veľmi dobre dostupné vlastnou aj verejnou dopravou.Ponúkame príjemné ubytovanie a kvalitné služby za veľmi priaznivé ceny. Parkovanie v areáli penziónu objekte a internetové Wi Fi pripojenie je samozrejme bezplatne. Bohaté a výdatné raňajky, ovocná šťava, káva a čaj sú zadarmo. Takisto káva, čaj a minerálka na izbe sú v cene ubytovania.Pobyt za deti do veku desať rokov neúčtujeme.Akcpetujeme mačky a psíkov a okrem výstav zvierat Vaši miláčikovia bývajú v Penzióne Tiberia zadarmo.