Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres TrnavaBiely Kostol Horné Lovčice Paderovce
Bíňovce Horné Orešany Pavlice
Bohdanovce n/Trnavou Hrnčiarovce n/Parnou Ružindol
Bohunice Jarná Slovenská Nová Ves
Boleráz Jas.Bohunice-At.el. Smolenice
Borová Jasl.Bohunice-at.el. Smolenická Nová Ves
Brestovany Jaslovce Suchá nad Parnou
Bučany Jaslovské Bohunice Šelpice
Buková Kátlovce Špačince
Cífer Klčovany Šúrovce
Dechtice Košolná Trnava
Dlhá Križovany n/Dudváhom Trstín
Dobrá Voda Lošonec Varov Šúr
Dolná Krupá Majcichov Vlčkovce
Dolné Dubové Malženice Voderady
Dolné Lovčice Modranka Zavar
Dolné Orešany Naháč Zeleneč
Horná Krupá Opoj Zvončín
Horné Dubové Pác

Hotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytování Trnava
Hotel Empire Trnava se nachází nedaleko starobylého centra a patří k nejmodernějším a nejstylovějším hotelům v širokém okolí. Hotel je plně klimatizovaný, s moderním řešením interiérů, nejnovějším technickým vybavením a širokou nabídkou možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Hotel Empire Trnava ubytováníHotel Empire Trnava nabízí 18 dvoulůžkových pokojů (s dvojlůžkem nebo dvěma oddělenými postelemi), 1 třílůžkový pokoj a 2 apartmány.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytování Trnava
Hotel Premier se nachází přímo v historickém centru města Trnava, jen 100m od starobylého náměstí, v jedné z nejkrásnějších částí města, v tiché postranní uličce. Hotel je v těsné blízkosti synagogy a nabízí vše, co od hotelu očekáváte.Hotel Premier Trnava ubytováníVe tříhvězdičkovém hotelu Premier Trnava je Vám k dispozici 16 pohodlně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu Malý, Velký a Velký Lux a jeden prostorný apartmán.

Hotel Prestige ****

Hotel Prestige Hotel Prestige ubytování Trnava
Luxusní hotel Prestige navrhnutý předními slovenskými architekty specializující se na hotelový design, se nachází v blízkosti historického centra města Trnava. V design hotelu Prestige najdete díky své výhodné strategické poloze, unikátně řešenému interiéru s důrazem na komfort a profesionálním službám personálu skvělé útočiště při svých obchodních či soukromých cestách.

Penzión Grand ***

Penzión Grand Penzión Grand ubytování Trnava
Penzion Grand *** nabízí příjemné ubytování a restaurační služby s rodinnou atmosférou v širším centru města Trnava. Vybrat si můžete s nabídky jedno, dvoulůžkových pokojů a apartmánů.

Penzión Luxor **

Penzión Luxor Penzión Luxor ubytování Trnava
Penzion Luxor ** nabízí ubytování v jedno, dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí penzionu je Café bar v letních měsících s možností posezení na terase. Hosté mají k dispozici připojení na internet a parkování na dvoře penzionu.

Penzión Maroli

Penzión Maroli Penzión Maroli ubytování Trnava
Penzion  MAROLI nabízí ubytování hotelového typu nacházející se v tiché lokalitě v blízkosti historického centra Trnavy. Penzion nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích s privátním parkovištěm v areálu.Penzion Maroli Trnava ubytováníPenzion Maroli nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových nadstandardně vybavených pokojích. V letních měsících vás jistě potěší klimatizace. V celém objektu je zdarma k dispozici připojení k internetu.