Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres TvrdošínBrezovica Liesek Trstená
Čimhová Medvedzie Tvrdošín
Dolný Štefanov Nižná Ústie nad Priehradou
Habovka Oravský Biely Potok Vitanová
Hladovka Podbiel Zábiedovo
Horný Štefanov Suchá Hora Zemianska Dedina
Krásna Hôrka Štefanov nad Oravou Zuberec

Hotel Gobor *** ***

Hotel Gobor *** Hotel Gobor *** ubytování Vitanová
Penzion Relax Vitanová se nachází v jednom z najrázovitejších regionů.Penzion Relax se nachází v překrásném prostředí Oravské přírody na okraji obce Vitanová,ve směru k termálnímu koupališti Oravicích  jen 7 km od hranic s Polskem. Hosté uvítají umístění penzionu Relax na klidném místě, kde je pestrá nabídka aktivit a možnost načerpání nově energie.

Hotel Julianin dvor Habovka ***

Hotel Julianin dvor Habovka Hotel Julianin dvor Habovka ubytování Habovka
Hotel Julianin dvor Habovka se nachází v Západních Tatrách. Hotel Julianin dvor Habovka  je ideálním místem, kde strávit zaslouženou dovolenou. Hotel Julianin dvor Habovka UBYTOVÁNÍHotel Julianin dvor Habovka nabízí k ubytování dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s celkovou kapacitou 52 základních lůžek. Jeden pokoj v hotelu Julianin dvor Habovka je bezbariérový tudíž je vhodný pro imobilní klienty.

Penzión Borky **

Penzión Borky Penzión Borky ubytování Vitanová
Penzion Borky Vám nabízí jedinečnou možnost strávit příjemné chvíle v severní části Slovenska na Oravě, v kraji, o kterém se kdysi říkalo, že je "začátek kamení a konec chleba". Penzion Borky se nachází  v obci Vitanová. Krásná příroda, horské masivy provázánými nesčetnými údolími, zalesněné bralnaté svahy, hole, strmé hřebeny, křišťálově čisté bystřiny a vzácné druhy rostlin a živočichů vytvářejí překrásnou přírodní scenérii.

Penzión Jantoľák *

Penzión Jantoľák Penzión Jantoľák ubytování Zuberec
Penzion Jantolák je situován na okraji obce Zuberec. V penzionu Jantolák na Vás dýchne příjemná rodinná atmosféra spojená s pohodou. Penzion Jantolák Vám poskytne ubytovací, stravovací a doplňkové služby.Autobusové a vlakové spojení: Vlakem do Liptovského Mikuláše a dále autobusem do Zuberce zastávka rozcestí Šroba (cca 50 m).

Penzión Pribiskô **

Penzión Pribiskô Penzión Pribiskô ubytování Zuberec
Penzionu Pribiskô je rodinný penzion, který se nachází v překrásném tichém podhorském prostředí na úpatí Brestova - části hlavního Roháčského hřebene. Penzion Pribiskô je situován mimo obce Zuberec.Penzion Pribiskô ubytování Zuberec:Hosté mají možnost vybrat si ze 2 budov penzionu Pribiskô: Hlavní budova penzionu Pribiskô:13 dvoulůžkových pokojů, 4 apartmány, většina s možností přistýlky. Každý pokoj a apartman má vlastní sociální zařízení a TV.

Penzión Rak pri Oravici

Penzión Rak pri Oravici Penzión Rak pri Oravici ubytování Vitanová
Penzion Rak při Oravici se nachází v obci Vitanová na severu Oravy. Stylový penzion Rak při Oravici je situován ve Vitanová na Oravě, v oblasti Západních Tater - Roháče, jen 5 km od Oravice, kde se nachází Meander Skipark a aquapark s termální, léčivou vodou a jen 800 m od skipark Vitanová Vrchdolin.Penzion Rak při Oravici Vitanová ubytováníPenzion Rak při Oravici ve Vitanové nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.

Penzión Šindľovec

Penzión Šindľovec Penzión Šindľovec ubytování Zuberec
Zrekonstruovaná roubená stavba penzionu Šindľovec je situována v Roháčské dolině Západních Tatrách jen 10 minut pěšky od sjezdovky "Zverovka - Spálená". V létě je výhodným nástupním bodem na turistiku Roháčské doliny, která je centrem výstupů na hlavní hřeben Roháčů. V budově penzionu se nachází infocentrum ŠL -TANAPu kde Vám poradí o možnostech turistiky, zajistí doprovod horským vůdcem pro náročnější turisty nejen v Západních Tatrách, ale v