Doporučte tyto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - penziony - rezervace

Kraje

Rychlé volby

Nejhledanější výrazy

Partneři

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktní informace

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervace:
(+420) 222 532 534

Sdílet

Přidat odkaz na ubytování

Statistika

Ubytování okres ŽilinaBabkov Krasňany Rajecká Lesná
Bánová Kravárska Rajecké Teplice
Bitarová Kubíková Rosina
Brezany Kunerad Stolečné
Brodno Lalinok Stráňavy
Budatín Lietava Stránske
Bytčica Lietavská Lúčka Stráža
Celulózka Lietavská Svinná Strážov
Čičmany Lietavská Závadka Strečno
Divina Lúky Svederník
Divinka Lutiše Šuja
Dlhé Pole Lysica Teplička nad Váhom
Dolná Tižina Malá Čierna Terchová
Dolný Hričov Marček Trnové
Ďurčiná Mojš Turie
Fačkov Mojšová Lúčka Varín
Forbaky - Klukany Nededza Veľká Čierna
Gbeľany Nezbudská Lúčka Višňové
Hôrky Ovčiarsko Vranie
Horná Tižina Paština Závada Zádubnie
Horný Hričov Peklina Zárieč - Keblov
Hričovské Podhradie Podhorie Zástranie
Jasenové Poluvsie Závodie
Kamenná Poruba Porúbka Zbyňov
Keblov - Zárieč Považský Chlmec Žilina
Kľače Rajec Žilinská Lehota
Kotrčiná Lúčka

Hotel Boboty ***

Hotel Boboty Hotel Boboty ubytování Terchová
Tříhvězdičkový Hotel Boboty nabízí komfortní ubytování v těsné blízkosti známého lyžařského střediska Vrátna v obci Terchová s možností celoročního vyžití v srdci krásné přírody Malé Fatry. Hotel Boboty Terchová UBYTOVÁNÍUbytovací kapacita hotelu Boboty  je 139 pevných lůžek a 43 přistýlek, v nabídce jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje, apartmány a rodinné buňky.

Hotel Diery *** ***

Hotel Diery *** Hotel Diery *** ubytování Terchová
Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, na najfrekventovanejšej turistickej trase, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery do známej doliny Vrátna v národnom parku Malá Fatra. Hotel disponuje 24 izbami, a to 10x izby STANDARD + 10x izby SUPERIOR ( komplet zrenovované ) + 3x rodinný apartmán. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest. Súčasťou hotela je aj Terchovská Koliba, ktorá popri ľudovej hudbe ponúka rôzne terchovské, grilované a slovenské špeciality. Od roku 2016 je v hoteli otvorené úplne nové wellness centrum, kde si môžete užiť vynikajúci relax po turistike. 

Hotel Gavurky ***

Hotel Gavurky Hotel Gavurky ubytování Terchová
Hotel Gavurky v Terchové se rozprostírá na pomezí národního parku Malá Fatra a CHKO Kysuce. Obec se rozkládá v údolí, kterým protéká říčka Varínka, jež se vlévá do Váhu. Obec je především známa svou lidovou kulturou a hlavně spojena se jménem legendárního zbojníka Juraje Jánošíka. Hotel Gavurky v Terchové ubytováníHotel Gavurky v Terchové poskytuje ubytování v moderně zařízených dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím, kabelovou televizí a

Hotel Grand ****

Hotel Grand Hotel Grand ubytování Žilina
Hotel  Grand se nachází přímo v historickém jádru města Žilina. Jeho neopakovatelnou atmosféru dotvářejí okolní obchůdky, restaurace, kavárny a vinárny s terasami, které se nacházejí v jeho bezprostřední blízkosti na centrálním náměstí města. Hotel Grand Žilina ubytování: Hotel  Grand Žilina nabízí ubytování v 16 jednolůžkových pokojích, 25 dvoulůžkových pokojích a 3 apartmánech s možností 12 přistýlek o celkové kapacitě 80 osob.

Hotel Pod Sokolím **

Hotel Pod Sokolím Hotel Pod Sokolím ubytování Terchová
Hotel Pod Sokolím se nachází 3 km od obce Terchové ve Vrátné dolině. Vrátná dolina  je  nejkrásnější dolina Malé Fatry. Na úpatí pohoří Sokolí se nachází Horský hotel pod Sokolím Terchová, hotel Pod Sokolím Terchová  se pyšní nejkrásnějším výhledem celé doliny. Poskytuje mnohé sportovní a kulturní aktivity. Hotel Pod Sokolím Terchová bytování: Hotel Pod Sokolím Terchová nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a mezonetových pokojích.

Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ***

Hotel RELAX***,  Rajecké Teplice Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ubytování Rajecké Teplice
Hotel RELAX ubytování je situovaný srdci známého lázeňského městečka Rajecké Teplice. Hotel RELAX   se svou dobrou polohou poskytuje hostům ubytování v příjemném prostředí. Hotel RELAX  Rajecké Teplice ubytováníHotel RELAX Rajecké Teplice se řadí do 3*** kategorie, ale svým zázemím uspokojí i klienty, kteří by případně hledali ubytování ve vyšší kategorii.

Hotel Slovakia ***

Hotel Slovakia Hotel Slovakia ubytování Žilina
Oblíbený a velmi známý hotel Slovakia Inn s bohatou tradicí má nejlepší polohu v centru města a v blízkosti historické části Žiliny. Hotel Slovakia Inn je snadno dostupný z každé strany motorovými vozidly, ale je k němu velmi snadný přístup od železničního a autobusového nádraží. Žilina je středem Slovenska a tak je z toho města možné spojení jakýmkoli dopravním prostředkem na kterékoliv místo na Slovensku.

Hotel Slovan ***

Hotel Slovan Hotel Slovan ubytování Žilina
Hotel SLOVAN byl založen v 30-tých letech dvacátého století a leží v historické části města Žilina, na ulici A. Kmeťa. Již od svého vzniku se stal cílem mnoha návštěv obchodníků nebo turistů, právě z důvodu výhodné polohy. Přilehlý park poskytuje možnost nerušeného odpočinku přímo v centrální části města. Okolí hotelu se stalo oblíbeným cílem na procházkách starým městem nejen u domácích, ale i u zahraničních hostů.