Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie MartinHotel Turiec ****

Hotel Turiec Hotel Turiec ubytovanie Martin
Hotel Turiec sa nachádza priamo v srdci Turca, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, množstvo historických, kulturnícha umeleckých pamiatok, prírodných krás a zároveň lyžiarskych stredísk, turistických trás. Turiec, ktorý už viac ako 40 rokov patrí medzi dominanty mesta Martin. Hotel Turiec Ubytovanie Martin: Hotel Turiec ponúka 67 luxusných izieb a apartmánov, ktoré vynikajú svojou priestrannosťou, moderným zariadením ai náročným hosťom

MALÁ FATRA - Martinské Hole ***

MALÁ FATRA - Martinské Hole MALÁ FATRA - Martinské Hole ubytovanie Martin
PolohaStredisko Winter Park Martinky sa nachádza v Malej Fatre, priamo nad mestom Martin, v nadmorskej výške 1 150 - 1456 m n. m.

Martinky Apartmány ****

Martinky Apartmány Martinky Apartmány ubytovanie Martin
Apartmány Martinky sa nachádza v Martinskej Holy patriace do národného parku Malá Fatra v srdci lyžiarskeho areálu Winter parku Martinky. V tomto lyžiarskom stredisku sa nachádza nový apartmánový dom "Nová Ponorka". Vďaka svojej vynikajúcej polohe len niekoľko metrov pod nástupnou stanicou vleku B, sú apartmány tým správnym miestom pre strávenie skvelé zimnej dovolenky.

Penzión MartInn ***

Penzión MartInn Penzión MartInn ubytovanie Martin
Penzión MartInn Martin sa nachádza v cetru mesta v severnej časti pešej zóny, neďaleko historických pamiatok, ktoré pripomínajú vznik a formovanie slovenského národa. Penzión MartInn Martin UBYTOVANIE Penzión MartInn Martin je vhodný na pobyt pre obchodne cestujúcich, tak aj pre klientov, ktorí si prídu oddýchnuť a pozrieť si kultúrne a historické pamiatky mesta Martin. Penzión MartInn Martin ponúka ubytovanie v 10 izbách na troch podlažiach.