Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie DemänováApartmány Broma

Apartmány Broma Apartmány Broma ubytovanie Demänová
Apartmány Broma sú ideálnym miestom pre strávenie krásnej dovolenky v kruhu Vašej rodiny či priateľov. Nachádzajú sa v tichej časti Demänová neďaleko známej Demänovskej Doliny. Hotel Broma pozostáva z dvoch rekreačných domov Baška a Broma. Apartmány Broma Demänová ubytovanie Poskytované je celoročné ubytovanie v apartmánoch a v 2 lôžkových izbách, v rekreačných apartmánových domoch "Broma a Baška" v Demänová pri Liptovskom Mikuláši len 10 km od

Penzión Drak ***

Penzión Drak Penzión Drak ubytovanie Demänová
Rodinný penzión Drak Liptovský Mikuláš ponúka pobyt v príjemnej atmosfére medzi vrchmi Vysokých a Nízkych Tatier.Penzión ponúka služby, ktoré Vám zabezpečia pohodlný pobyt s aktívnym odpočinkom a relaxovaním. Penzión Drak Liptovský Mikuláš UBYTOVANIE Rodinný penzión Drak má 13 dvojposteľových izieb a jeden apartmán s vybavením na vysokej úrovni. Celková kapacita ubytovania aj s prístelkami je 36 lôžok.