Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Banská ŠtiavnicaHotel Salamander ***

Hotel Salamander Hotel Salamander ubytovanie Banská Štiavnica
Hotel Salamander Banská Štiavnica sa nachádza v historickom centre mesta. Hotel Salamander Banska Štiavnica bol zrekonštruovaný v roku 1996. Hotel Salamander Banska Štiavnica ponúka ubytovanie, reštauráciu, kaviareň, cukráreň a vináreň. Hotel Salamander Banská Štiavnica UBYTOVANIE Hotel Salamander Banská Štiavnica ponúka 14 izieb vrátane apartmánov, pri celkkovém počte 31 lôžok a 13 prísteliek.

Penzión Kachelman ***

Penzión Kachelman Penzión Kachelman ubytovanie Banská Štiavnica
Penzión Kachelman Banská Štiavnica sa nachádza v samom centre Banskej Štiavnice. Penzión Kachelman Banská Štiavnica vznikol z pôvodného meštianskeho domu emitovaného v 16 - 17. Storočia. V penzióne môžete vidieť cenné výtvarné a architektonické prvky. Penzión Kachelman Banská Štiavnica UBYTOVANIE Penzión Kachelman Banská Štiavnica ponúka klientom k ubytovanie 22 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 2 apartmány s celkovou kapacitou 51

Penzión Na Trojici ***

Penzión Na Trojici Penzión Na Trojici ubytovanie Banská Štiavnica
Penzión sa nachádza v historickom centre Banskej Štiavnice, ktoré je zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Jeho súčasťou je reštaurácia a kaviareň. V priestoroch penziónu a reštaurácie vám je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V letných mesiacoch je k dispozícii aj veľká letná terasa.Priestranno izby v penzióne na Trojici majú obývací priestor, TV a kúpeľňu.Autobusová zastávka je vzdialená len 100 metrov a lyžiarsky areál Salamandra je od penziónu vzdialený 2,5 km.