Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie BešeňováApartmány VIP Bešeňová

Apartmány VIP Bešeňová Apartmány VIP Bešeňová ubytovanie Bešeňová
Apartmány sa nachádzaju v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 300m od obce Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km do Liptovského Mikuláša.Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Thermal PARK Bešeňováa v zime kombináciu s lyžovačkou v stredisku JASNÁ v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave, prípadne Donovaly. Radi Vám poradíme pri výbere ako stráviť Vašu dovolenku.

Hotel Bešeňová ****

Hotel Bešeňová Hotel Bešeňová ubytovanie Bešeňová
Hotel Termal Bešeňová leží v dolnej časti Liptovskej kotliny, 10km od mesta Ružomberok a 17km od mesta Liptovský Mikuláš. Spomínaná oblasť Liptova patrí k najnavštevovanejším a najatraktívnejšie turistickou lokalitou Slovenska, dá tu prevádzkovať veľa činností, napríklad cykloturistika, vodné športy, lyžovanie, paragliding, rafting, ale aj poznávacie a kultúrne aktivity.

Hotel Summit ***

Hotel Summit Hotel Summit ubytovanie Bešeňová
Hotel Summit*** sa nachádza na Liptove na kraji obce Bešeňová 500 m od vyhľadávaného Thermal Parku Bešeňová.