Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie BojniceHotel BELASSI ****

Hotel BELASSI Hotel BELASSI ubytovanie Bojnice
Best Western hotel Belassi ponúka komfortné ubytovanie v centre historického mesta Bojnice. Best Western Hotel Belassi sa nachádza neďaleko kúpeľov, ktoré leží v pohorí Malá Magura. V blízkosti hotela sa tiež nachádza najnavštevovanejší monument v Strednej Európe Bojnický zámok. Best Western hotel Belassi Bojnice UBYTOVANIE Best Western hotel Belassi Bojnice ponúka ubytovanie v 12 komfortných dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánoch.

Hotel Bojnický vínny dom ****

Hotel Bojnický vínny dom Hotel Bojnický vínny dom ubytovanie Bojnice
Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Hotel Kaskáda ***

Hotel Kaskáda Hotel Kaskáda ubytovanie Bojnice
Hotel Kaskáda v Bojniciach je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza iba 15 minút chôdze od Bojnického zámku a centra mesta Bojnice.Hotel Kaskáda v Bojniciach ubytovanieHotel Kaskáda v Bojniciach má pre hostí k dispozícii 34 lôžok. Hotel Kaskáda v Bojniciach poskytuje priestranné izby s posedením, satelitný TV a minibarom. V izbách ďalej nájdete žehličku, žehliaca doska i kúpeľňu s župany a fénom.

HOTEL POD ZÁMKOM**** ****

HOTEL POD ZÁMKOM**** HOTEL POD ZÁMKOM**** ubytovanie Bojnice
Hotel pod Zámkom sa nachádza v nádhernom prostredí slovenského kúpeľného mestečka Bojnice, tesne pod Bojnickým zámkom, 400 metrov od zoologickej záhrady. Ponúka vám široký záber služieb, rodinné oslavy, svadby, kongresy, koncerty, večierky, pracovné posedenia a ďalšie. Ochotný a usmiaty tím hotela zabezpečí klientovi služby podľa jeho vlastných predstáv a požiadaviek.  

Hotel Športcentrum Bojnice*** ***

Hotel Športcentrum Bojnice*** Hotel Športcentrum Bojnice*** ubytovanie Bojnice
Hotel Športcentrum Bojnice poskytuje kvalitné a komplexné služby založené na tradícii a ochote. Nachádza sa v kúpeľnom meste Bojnice neďaleko Bojnického zámku a ZOO, v pokojnom a malebnom prostredí. Hotel Športcentrum Bojnice UBYTOVANIE Hotel Športcentrum má celkovú kapacitu 82 lôžok z toho 40 dvojlôžkových a 40 prísteliek na dvoulůžkvých izbách.

Penzión ASSO *

Penzión ASSO Penzión ASSO ubytovanie Bojnice
Penzión ASSO sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Bojnice a ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, rodinných bunkách a apartmánu. Penzión ASSO Bojnice UBYTOVANIE Vám ponúka päť dvojlôžkových izieb, s vybavením: TV, WC a kúpeľňou. Pre ubytovaných je k dispozícii spoločenská miestnosť s kuchynským kútom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou. Miestnosť je možné využiť ako k rôznym organizovaným, ale aj samostatným akciám.

Penzión Bojnice **

Penzión Bojnice Penzión Bojnice ubytovanie Bojnice
UŽITE SI BOJNICE S PENZIÓNOM BOJNICE - či už prichádzate do Bojníc za oddychom alebo pracovne, náš penzión je ideálnym miestom pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty. Ubytujte sa u nás, vyrazte sa poznávaním mesta a okolia, v noci si oddýchnite po zážitkami preplnenom dni. Ráno Vám pripravíme výdatné raňajky a ďalší pekný deň sa môže začať.

Penzión Družba **

Penzión Družba Penzión Družba ubytovanie Bojnice
Penzión Družba sa nachádza v regióne Horná Nitra v malebnej obci Bojnice. Po roku 1945 došlo k rozvoju Bojnických kúpeľov ako kúpeľného mesta s kultúrnym využitím Bojnického zámku, národnej kultúrnej pamiatky. Penzión Družba je ideálne situovaný nielen k objavovaniu krás tunajšieho regiónu Horná Nitra, ale tiež k všestrannému športovému vyžitiu a celoročnú rekreáciu. Penzión Družba je vzdialený od centra Bojníc približne 15 minút pešej chôdze.

Penzion Hujer

Penzion Hujer Penzion Hujer ubytovanie Bojnice
Penzion Hujer v Bojniciách sa nachádza v historickom centre mesta, v blízkosti Bojnického zámku a Zoologickej záhrady Bojnice. Ponuka ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne.