Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Demänovská DolinaApartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ***

Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Jasná Demänovská Dolina svojou jedinečnou polohou, kvalitou vybavenia a komplexnosťou služieb, spĺňajú kritériá najnáročnejších klientov, sú vhodné pre všetky typy klientely, hlavne však pre rodiny s deťmi.Apartmány Jasná ubytovanie Demänovská Dolina Ubytovanie Demänovská Dolina Apartmány Jasná sú novým zariadením apartmánového typu, ktoré Vám ponúka ubytovanie v nasledujúcom zložení: 3 jedno a 12 dvojizbových priestranných a útulne

Apartmány Vierka

Apartmány Vierka Apartmány Vierka ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Vierka sa nachádza v Demänovskej Doline, v horskom prostredí pri krištáľovo čistom potoku Demänovka a poskytuje ideálne podmienky pre relax a oddych od každodenného zhonu. V blízkosti sa nachádza jedno z najlepších lyžiarskych stredísk na slovenský Jasná Nízke Tatry, termálne kúpalisko Bešeňová a Aquapark Tatralandia a tak tiež mnoho krásnych turistických trás.

Hotel Bystrina ***

Hotel Bystrina Hotel Bystrina ubytovanie Demänovská Dolina
Hotel Bystrina v Demänovskej Doline sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre cestovného ruchu a turistiky v Demänovskej Doline.Demänovská Dolina je najznámejšia a najkrajšia údolia Nízkych Tatier. Stredisko Jasná, ktoré tvorí záver doliny, je dnes moderným lyžiarskym centrom. V neďalekej obci Liptovský Ján sa nachádza termálne kúpalisko.

Hotel SKI & FUN** **

Hotel SKI & FUN** Hotel SKI & FUN** ubytovanie Demänovská Dolina
Horský Hotel SKI & FUN** je svojou atraktívnou polohou v strede najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku predurčený na skvelý oddych v Nízkych Tatrách. Celková kapacita lôžok je 120 pevných a 45 prísteliek. Izby sú dvojlôžkové , vkusne zariadené. Všetky izby sú nefajčiarske, so spojenými alebo oddelenými posteľami. 

Chata Mrož

Chata Mrož Chata Mrož ubytovanie Demänovská Dolina
Chata Mrož sa nachádza v Demänovskej doline, v najatraktívnejším údolí Nízkych Tatier.Chata Mrož Demänovská dolina ubytovanie:Chata Mrož Demänovská dolina ponúka ubytovanie o celkovej kapacite 12 lôžok. Chata Mrož Demänovská dolina disponuje týmito izbe:1 x 2-lôžková izba1 x 4-lôžková izba2 x 2 1-lôžková izbaĎalej chata Mrož Demänovská dolina má zariadenú kuchyňu, kúpeľňu s WC, miestnosť s krbom, TV so satelitnými stanicami, DVD a vonku pred

Chaty Jasná **

Chaty Jasná Chaty Jasná ubytovanie Demänovská Dolina
Bungalovy Jasná sú situované v prekrásnom horskom prostredí uprostred Nízkych Tatier v Demänovskej doline - časti Lúčky. Demänovská dolina patrí k najvyhľadávanejším a najrozsiahlejším strediskám zimných športov a letnej turistiky na slovenskom.Bungalovy Jasná Lúčky ubytovanieBungalovy Jasná Lúčky tvoria samostatné izby po 2 lôžkach + prístelky, kuchynský kút vybavený riadom na varenie a stolovanie, chladnička, sprcha s teplou a studenou vodou,

Penzión Jozef *

Penzión Jozef Penzión Jozef ubytovanie Demänovská Dolina
Penzión Jozef sa nachádza v Demänovskej doline, v horskom prostredí pri krištáľovo čistého potoku. Demänovská Dolina poskytuje ideálne podmienky pre relax a oddych od každodenného zhonu. V blízkosti sa Nachádza jedno z najlepších Lyžiarsky stredísk na slovenský Jasná Nízke Tatry (4 km), termálne Kúpalisko Bešeňová a Aquapark Tatralandia a tak také mnoho krásnych turistických trás.

Penzión Limba ***

Penzión Limba Penzión Limba ubytovanie Demänovská Dolina
Penzión Limba Jasná Nízke Tatry UBYTOVANIE Penziom Limba Jasná ponúka svojim hosťom ubytovanie v dvoch alebo trojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, sprchou, rádiom, telefónom a satelitnou televíziou. Izby sú účelne a útulne zariadené a ponúkajú dostatok súkromia a pokoja. Podkrovné izby sú najmenšie a využívajú sa ako jednolôžkové, predovšetkým pre obchodných cestujúcich.

Ski & Wellness Residence Družba ****

Ski & Wellness Residence Družba Ski & Wellness Residence Družba ubytovanie Demänovská Dolina
Hotel Družba sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier v centre turistického strediska Jasná. Hotel patrí vďaka svojej atmosfére a kvalitným službám k najobľúbenejším a najnavštevovanejším hotelom na Liptove. Hotel má veľmi dobrú polohu, vybavenosť a Váš pobyt môže byť využitý ako letný oddych alebo relaxačný pobyt alebo organizovanie stretnutí pre Vašu firmu.

Wellness hotel Chopok ****

Wellness hotel Chopok Wellness hotel Chopok ubytovanie Demänovská Dolina
Wellness Hotel Chopok, ktorý sa nachádza v Demänovskej Doline je situovaný na začiatku najväčšieho a najnavštevovanejšieho turistického strediska na Slovenskom - Jasná Nízke Tatry. Luxusné Wellness Hotel Chopok **** v Nízkych Tatrách svojim dizajnom a vysokým štandardom poskytovaných služieb uspokojí požiadavky tých najnáročnejších klientov.