Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Liptovský MikulášApartmány Hilson Jasná

Apartmány Hilson Jasná Apartmány Hilson Jasná ubytovanie Liptovský Mikuláš
Štýlové a dizajnové ubytovanie pre všetky typy hostí.

Apartmány LIPTOV ***

Apartmány LIPTOV Apartmány LIPTOV ubytovanie Liptovský Mikuláš
Novo otvorený komplex Apartmány Liptov sa nachádza priamo v Liptovskom Mikuláši, neďaleko od centra mesta. Výhodná poloha Apartmánov Liptov vytvára jedinečné podmienky pre aktívny odpočinok i prírodné, športové, spoločenské využitie aj pre náročného klienta. Apartmány Liptov Liptovský Mikuláš ubytovania: Apartmány Liptov ponúka celoročné ubytovanie v 35 dvojlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 110 pevných lôžok s možnosťou prístelky.

Hotel Bonifác

Hotel Bonifác Hotel Bonifác ubytovanie Liptovský Mikuláš
Moderný novozrekonštruovaný Music Hotel Bonifác patrí do siete jedinečných hotelov spoločnosti Cascada Hotels&Resorts, ktorá sa vyznačuje vysokým štandardom a kvalitou poskytovaných služieb. 

Hotel Európa*** ***

Hotel Európa*** Hotel Európa*** ubytovanie Liptovský Mikuláš
Priamo na začiatku pešej zóny, iba niekoľko minút od historického centra sa nachádza zrekonštruovaná pýcha Liptovského Mikuláša, Hotel Európa.Centrálna poloha hotela Európa ponúka podnikateľskej ako aj turistickej klientele optimálne východisko pre obchodné rokovania aj pre okružné turistické jazdy.

Hotel Jánošík ****

Hotel Jánošík Hotel Jánošík ubytovanie Liptovský Mikuláš
Hotel Jánošík sa nachádza v centre Liptovského Mikuláša, ktorý je známy turistickými trasami, prírodnými pamiatkovými zónami, termálnymi prameňmi, ale aj kvalitnými lyžiarskymi traťami rozprestierajúcimi sa na svahoch Nízkych Tatier. Hotel Jánošík najkomfortnejších hotel v regióne Liptova, ktorý vám ponúka oddych a relax spojený so športovým vyžitím.

Hotel Junior Jasná*** ***

Hotel Junior Jasná*** Hotel Junior Jasná*** ubytovanie Liptovský Mikuláš
Hotel JUNIOR*** Jasná sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, priamo v centre Demänovskej doliny – Jasnej v nadmorskej výške 1150 m.n.m. Hotel leží priamo na zjazdovke "Biela púť", neďaleko novej 8-miestnej kabínkovej lanovky. Doslova pred hotelom začínajú aj turistické trasy a chodníky.

Hotel Klar **

Hotel Klar Hotel Klar ubytovanie Liptovský Mikuláš
Hotel Klar** nájdete v centre Liptovského Mikuláša. Ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Využiť môžete aj hotelovú reštauráciu a bar. Hotel disponuje aj salónikmi vhodnými pre rôzne akcie. Bezproblémové parkovanie je samozrejmosťou.

Hotel Villa Bianca ***

Hotel Villa Bianca Hotel Villa Bianca ubytovanie Liptovský Mikuláš
Hotel Villa Bianca sa nachádza v kľudnej a tichej zóne centra mesta Liptovský Mikuláš. Svojou polohou, originalitou interiéru a súkromnou atmosférou je predovšetkým vhodný pre biznis klientelu. Vybavenie hotela a najbližšie okolie so svojimi turistickými, športovými a kultúrnymi možnosťami iste uspokojí aj klientov, ktorí zavítajú si len tak oddýchnuť od denných starostí.

Penzión FAKO ***

Penzión FAKO Penzión FAKO ubytovanie Liptovský Mikuláš
Penzión FAKO je svojím štýlovým interiérom, kvalitnými službami a skvelou cenou vhodný pre rodiny s deťmi, mladých ľudí, obchodných cestujúcich, skupiny či jednotlivcov. Hostia majú k dispozícii izby s kompletným vybavením s vlastnou kúpeľnou a toaletou, maly kuchynský kútik s vybavenim,  WIFI internetové pripojenie,  preliezky, pieskovisko a bezplatné parkovisko. Penzión ponúka ubytovanie bez možnosti stravovania.

Penzión Mária ***

Penzión Mária Penzión Mária ubytovanie Liptovský Mikuláš
Penzión Mária Vám ponúka útulné ubytovanie v 13 štýlovo zariadených izbách, 2 apartmánoch s kapacitou 38 lôžok + 23 prísteliek a nove apartmany depandance len 5m od objektu :Lukova 2+2 , Demanovka 2+2 a studio Derese 2+2 s kapacitou 16 lozok. Ponúkame 2 až 4 lôžkové rodinné izby. Okrem penzionových izieb je k dispozícií: bazén s protiprúdom a vírivkou, wellness s parnou a fínskou saunou,minizoo, reštaurácia, bar, 100rocna Palugyaho vináreň, 2x letná terasa, detské ihrisko a kútik, velká záhrada s preliezkami, trampolínou a pieskoviskom. Nachádzame sa pri vstupe do Demanovskej doliny. Sme medzi Skicentrom Jasná (9 km) a Aquaparkom Tatralandia (5 km) v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša - Demanova - Bodice.Rezervujte si už teraz za squelé ceny cez náš nový e-shop na našom webe www.penzionmaria.eu a užite si dovolenku na Liptove! :)Nemusíte sa báť, že u nás bude málo možností na zábavu a posedenie. K dispozícii bude terasa pred penziónom so šmýkačkou a pieskoviskom pre deti a posedením pre dospelých. Na terase penziónu sa budú konať aj všetky vonkajšie aktivity ako grilovačky a rozcvičky na nordic walking či joga na tráve.novinka - wellness nová minizoo s našimi miláčikni, záhradné jazierko Zákazníci Family resortu Mária (penziónu a apartmánov) môžu celoročne využívať wellness centrum so saunami a krytým vyhrievaným bazénom s protiprúdom a vírivkou.Miesta si treba vždy rezervovať pretože chceme zákazníkom poskytnúť útulie a súkromie privátnych sáun. Kapacitu sme obmedzili na 10 osôb (v prípade skupiny individuálna dohoda). Dalej môžete využiť masáže vo wellness centre.pozicovna bicyklov, cyklovozikov, detskych cyklosedaciek pre vas u nas640km novych cyklotras!!! LIPTOV TREBA ZAZIT :)