Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie MalatínyLiptov - Malatíny - Hotel Sojka ****

Liptov - Malatíny - Hotel Sojka Liptov - Malatíny - Hotel Sojka ubytovanie Malatíny
Hotel sa nachádza v strede liptovského regiónu, ukrytý v tichu dedinky Malatíny. Hotel Sojka nie je ten druh hotela, aký by ste očakávali. Pozostáva z viacerých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Miesto, kde si naozaj odpočiniete a kde sa od prvého momentu cítite ako doma. V areáli hotela Sojka sa nachádza detské ihrisko, lanovka, hojdačky a iné detské atrakcie. V hoteli je štýlová reštaurácia s lákavou ponukou typických slovenských jedál, širokou ponukou belgických pív, vyberaných slovenských vín, bezplatným internetovým prepojením a s príjemnou atmosférou. Súčasťou hotela je aj relax centrum s krytým bazénom aj s detským bazénom, niekoľkými druhmi sáun, oddychovou miestnosťou, vonkajšou ochladzovacou terasou, s možnosťou využitia niekoľkých druhov relax procedúr a masáži. V prípade záujmu o aktívnejší prieskum okolia je možné si prepožičať bicykel alebo elektrobicykel s mapami a odporúčaniami tras v okolí a takto preskúmať nádhernú prírodu v okolí.

Relax hotel Sojka***+ ****

Relax hotel Sojka***+ Relax hotel Sojka***+ ubytovanie Malatíny
Hotel Sojka sa nachádza uprostred liptovského regiónu, ukrytý v tichu dedinky Malatíny. Hotel Sojkaje zložený z niekoľkých budov v tradičnom štýle, ktoré sú citlivo umiestnené v pekne upravenej záhrade. Relax hotel Sojka má všetky interierové priestory nefajčiarske. Hotel Sojka Malatíny UBYTOVANIE Hotel Sojka disponuje 30 izbami. Ponúka dvojlôžkové, trojlôžkové a rodinné izby.